Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaко се осеќате моментално?

Страна 18 of 36 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next

Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by мирАл Сре Фед 25, 2009 9:17 pm

ПрерадваноKaко се осеќате моментално? - Page 18 Icon_cheers
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Фед 25, 2009 9:19 pm

хепи без потреба WinkRazz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Lastojca Сре Фед 25, 2009 10:25 pm

досадно ми еееее
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by TONI Сре Фед 25, 2009 10:37 pm

Lastojca напиша:досадно ми еееее
и менеееееееее и нема шо да се прајт Sad

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by A GiRL Чет Фед 26, 2009 12:39 am

после прекрасниов ден благодарение на некои личности....ко принцезичка queen
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Lastojca Чет Фед 26, 2009 4:00 pm

збунато
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Чет Фед 26, 2009 4:07 pm

Многу среќно.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Marej Чет Фед 26, 2009 4:54 pm

Оптимистичко
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by TONI Чет Фед 26, 2009 4:59 pm

Lastojca напиша:збунато
Минлива работа Wink Very Happy
Се чувствувам мн едноставно и мн чисто поради некои работи...

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by корун Чет Фед 26, 2009 6:58 pm

Чудно

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 26, 2009 11:56 pm

заспано...
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Пет Фед 27, 2009 1:13 am

Многу заспан.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by комшивка Пет Фед 27, 2009 3:25 pm

досадно. ќе легнам да спијам..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Marej Пет Фед 27, 2009 4:42 pm

Пф.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Master Пет Фед 27, 2009 6:29 pm

Заљубено!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 30
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by folder Пет Фед 27, 2009 7:02 pm

Прерадвано!!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Пет Фед 27, 2009 8:06 pm

Вратоболно.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Mary Jane Пет Фед 27, 2009 8:07 pm

Програмерски.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 27, 2009 9:38 pm

kojgode напиша:Многу заспан.

јас бев позаспана Shocked
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Пет Фед 27, 2009 10:07 pm

Ти признавам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by REGINA Саб Фед 28, 2009 12:18 am

отепано... ме болат рачињаваааа Crying or Very sad
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 28, 2009 3:29 am

среќно
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Punk Саб Фед 28, 2009 3:33 am

зш се најдофме на мсн зато е среќна Smile иначе јас изнемоштено
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Marej Саб Фед 28, 2009 3:33 am

Сигурно поубо од преска, во депра бев огромна.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Bleak Саб Фед 28, 2009 3:39 am

Lее жими се преубо... пресреќен а не знам зш... си се ижуркаф вечерва ептен ама не знам имат уш нешо шо сум олку хепи денес.... Rolling Eyes


Последната промена е направена од Bleak на Саб Фед 28, 2009 3:40 am. Мислењето е променето 1 пати
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 18 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 18 of 36 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот