Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Глупи статии

+10
The Breaking Dawn
Lastojca
Marej
комшивка
Mary Jane
Master
Жбафта
корун
kojgode
Наташа
14 posters

Go down

Глупи статии Empty Глупи статии

Пишување by Наташа Пон Јан 19, 2009 4:46 pm

Еве ви две од мене:

Младите кои не појадуваат порано ја губат невиноста.
Линк: http://www.idividi.com.mk/stil/afrodizijak/493197/index.html

Новогодишниот секс со шефот е добар за кариерата.
Линк: http://www.idividi.com.mk/stil/afrodizijak/493091/index.html
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 5:41 pm

Второво ми глеат прилично точно.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 6:37 pm

http://tocka.com.mk/vest.php?vest=4474&action=search
Ај да видиме дал е точно, кај мене погодија... pale

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Жбафта Пон Јан 19, 2009 8:16 pm

корун напиша:http://tocka.com.mk/vest.php?vest=4474&action=search
Ај да видиме дал е точно, кај мене погодија... pale

мене ми се прилично еднакви шо зборвит дека немојте со мене.... Wink cheers
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 27
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 8:17 pm

И мене ми погодија.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 11:22 pm

Жбафта напиша:
корун напиша:http://tocka.com.mk/vest.php?vest=4474&action=search
Ај да видиме дал е точно, кај мене погодија... pale

мене ми се прилично еднакви шо зборвит дека немојте со мене.... Wink cheers

ЛЕЛЕ, мене ми беа изгасени звучнициве дур читав SadSad

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Master Вто Јан 20, 2009 1:46 am

јас сум уметничка душа, каква математика
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 3:19 am

Кј мене подеднакво е и стварно исто ми одат и математика и јазици.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 3:26 am

Еееј шо барам јас природна - А ?? Neutral Се префрлам од утре кај Славка.. Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Marej Вто Јан 20, 2009 4:37 pm

Ми погодија Smile Показалецов ми е поголем.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 5:12 pm

Crying or Very sad е кј мене баш обратно е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Marej Вто Јан 20, 2009 5:22 pm

Шо? Појќе дан ти одет природни науки? Показалецот поголем ти е од четвртиот мо.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 3:08 pm

да бе мене на еднава рака едниов прсти ми е поголем а на другава исти...шо ми ојт сеа? или шо сум...
freak of nature..Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Наташа Пон Фед 09, 2009 8:05 pm

Мене исти ми се пак Suspect

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by FalcoN eYe Пон Фед 23, 2009 12:45 am

и мене ми погодија Very Happy домалниов прст ми е поголем од показалецов
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Angelic Пон Апр 20, 2009 3:15 am

корун напиша:http://tocka.com.mk/vest.php?vest=4474&action=search
Ај да видиме дал е точно, кај мене погодија... pale

мене не. Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by tHeJunKy Пон Апр 20, 2009 8:05 pm

на левава ми се исти, а на деснава домалиов ми е поголем. па тачно е, абер неам литература. Very Happy

Иииии прстиве на левава ми се маалце поголеми од прстиве на деснава.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 8:25 pm

погодија ѓубрина ѓубросани....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот