Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Порака до бившите

+26
sobaramovde
Ivana
Gallowsraven
METALBOY
PhiLL * E
REGINA
FalcoN eYe
Alexandra
Jas**
Stefk0
Gangi
Obibos
Bleak
мирАл
T&T
kojgode
grgrgr
Punk
Mary Jane
A GiRL
mitan
корун
nice
Болиглава
Master
Наташа
30 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Alexandra Чет Фед 05, 2009 1:59 am

Се најубо.пффф
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by FalcoN eYe Чет Фед 05, 2009 2:29 am

Е веке претера! Што мислиш ти? Што мислиш ти,што се замислуваш? Мислиш
дека не можам без тебе? Па ти не ми си се...го фрлил зајакот морковот и
си заминал! Very Happy Laughing lol!
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by REGINA Саб Фед 14, 2009 3:15 am

се шо имав му кажав (за то служит последниот ден во врската) Smile
хеххехех мислам дека зато нејќит да ме опулит. е здравје де, ни прв ни последен.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:17 am

Ebi se ma kuRvo edna oprana !

i kazav jas i pred to ... ama sakav da povtoram ... da si go napolnam dushichevo :D
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by REGINA Саб Фед 14, 2009 3:21 am

е на женско да го речиш то требит да си малоумен хехех.
Во смисла дека то уште не е завршено, да знајш дека ќе ти вратит (ако е паметна).

Исклучок е ситуацијата ако навистина ги заслужила тие пофални зборови Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:29 am

REGINA напиша:е на женско да го речиш то требит да си малоумен
хехехе е...
шо е смешно... а и од кај знаеш дека не е паметна?
Освои прво место во натпревар по логика ... ! со Чачор тренираа секој ден ...
тоа е главната причина зошто се скаравме
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by REGINA Чет Апр 23, 2009 10:57 pm

уште би му пренесла:
ОСТАЈ МЕ НА МИРААААААААААААА! мутав.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by METALBOY Пет Апр 24, 2009 9:22 am

нема потреба од вакви луксузи Laughing
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Gallowsraven Пет Апр 24, 2009 4:07 pm

Die, die, die my darling...
Не бе... Very Happy Јас ќе најдам 100 пати поарен од тебе, а ти никоаш немат ко мене да најш!!! Very Happy Cool
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Ivana Нед Апр 26, 2009 2:25 am

Gallowsraven напиша:Die, die, die my darling...
Не бе... Very Happy Јас ќе најдам 100 пати поарен од тебе, а ти никоаш немат ко мене да најш!!! Very Happy Cool
ооооооооооооо ова е нешо најјако хаха поздраф Very Happy Very Happy Very Happy
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by sobaramovde Нед Апр 26, 2009 2:31 am

site ve sakaF, ama so da vi pram...
sobaramovde
sobaramovde
Адаптер4е

Age : 38
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Bleak Пон Апр 27, 2009 7:51 am

Да ве сакет барем малце појќе од шо ве сакаф јас, ако может... Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Ангелина Сре Апр 29, 2009 10:17 pm

Можда те сакав, ама себе појке си се сакам.... Терај Мишкоооо хахаха
Ангелина
Ангелина
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 10
Забавен? : како музика хахаха

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by s... Нед Мај 03, 2009 4:13 pm

крши гла мутав еден...има 10000 пати поарни од тебе,за таков клошар ко тебе ич не ми требит,поубо сама цел зивот одколку 1 ден со тебе,шетај,фати у 300 пм...итн итн..многу иам..зш ме изнервира..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by METALBOY Нед Мај 03, 2009 4:20 pm

Мислам дека не вреди да се трошит кредит

а иначе ако имам бесплатни пораки (тешко дека на доверба 24 ке дает таков луксуз) би напишал - убо ми беше, ама сега поубо ми е, бај д веј хххххх другарка да не ти е? или нешо слично
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Ангелина Нед Мај 03, 2009 5:35 pm

METALBOY напиша:Мислам дека не вреди да се трошит кредит

а иначе ако имам бесплатни пораки (тешко дека на доверба 24 ке дает таков луксуз) би напишал - убо ми беше, ама сега поубо ми е, бај д веј хххххх другарка да не ти е? или нешо слично
хахахахах е ова последново ме изнасмеа.... зш бе сум олку лоша? Twisted Evil хахаха поздрав Very Happy
Ангелина
Ангелина
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 10
Забавен? : како музика хахаха

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Angelic Нед Мај 03, 2009 7:14 pm

Никогаш Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Болиглава Нед Мај 03, 2009 8:52 pm

Ангелина напиша:
METALBOY напиша:Мислам дека не вреди да се трошит кредит

а иначе ако имам бесплатни пораки (тешко дека на доверба 24 ке дает таков луксуз) би напишал - убо ми беше, ама сега поубо ми е, бај д веј хххххх другарка да не ти е? или нешо слично
хахахахах е ова последново ме изнасмеа.... зш бе сум олку лоша? Twisted Evil хахаха поздрав Very Happy
Ти не си била нормална... ц ц ц.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:14 pm

му посакувам срека, и се надевам дека тоа јас со не му го иам даено ке му го дајт наредната женска... и не требат многу да се замараме со бивши...

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите - Page 2 Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот