Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Порака до бившите

+26
sobaramovde
Ivana
Gallowsraven
METALBOY
PhiLL * E
REGINA
FalcoN eYe
Alexandra
Jas**
Stefk0
Gangi
Obibos
Bleak
мирАл
T&T
kojgode
grgrgr
Punk
Mary Jane
A GiRL
mitan
корун
nice
Болиглава
Master
Наташа
30 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Порака до бившите Empty Порака до бившите

Пишување by Наташа Саб Јан 17, 2009 5:04 pm

Овде слободно напишите шо имате да му/и кажите на вашиот/та бивш/а.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:13 pm

Јас сакам да умрит...немам некоја порака
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Болиглава Саб Јан 17, 2009 6:20 pm

Master напиша:Јас сакам да умрит...немам некоја порака
Само заради то шо те оставил ти сакаш да умрит?
Или ти убил некој близок, шо е помалце веројатно?

Извини ак бев груб.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:23 pm

Болиглава напиша:
Master напиша:Јас сакам да умрит...немам некоја порака
Само заради то шо те оставил ти сакаш да умрит?
Или ти убил некој близок, шо е помалце веројатно?

Извини ак бев груб.


Нех, јас него го оставив, ама би сакала да умрит заради то шо го напрај пред отприлика еден месец.
Иначе ме болит ***** за него
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by nice Сре Јан 21, 2009 8:58 pm

ko ke porasnit malku neka mi se javit hihihi

nice
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 8:58 pm

Master напиша:
Болиглава напиша:
Master напиша:Јас сакам да умрит...немам некоја порака
Само заради то шо те оставил ти сакаш да умрит?
Или ти убил некој близок, шо е помалце веројатно?

Извини ак бев груб.


Нех, јас него го оставив, ама би сакала да умрит заради то шо го напрај пред отприлика еден месец.
Иначе ме болит ***** за него

Не морат **** да пишиш, само мама е цензурирана на форумов...


Последната промена е направена од корун на Сре Јан 21, 2009 11:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 9:04 pm

па корун добар беше не беше мн шерок назад....добро пушење се...сеа извини шо те остајв...во последно не ме задоволвеше...изглеа некој црнец те имаше подраширено....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 9:05 pm

мала шала...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 9:06 pm

голема шала е ова... Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 9:48 pm

корун напиша:Не морат **** да пишиш, само мама е цензурирана на форумов...
малолетни имат не за друго
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by A GiRL Сре Јан 21, 2009 11:08 pm

Најпаметно ич да не се замарате со нив,пошо и така ги нарековме--->БИВШИ
Нека ви останет ко еден убав спомен и едно искуство во животов и то е то.Немат потреба од чуство на омразеност кон нив зш сепак мислам ке се сложите,некогаш сте споделувале прекрасни моменти заедно... Smile
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 11:19 pm

Порака до бившиот: Знам дека идниот ќе е подобар од тебе...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 2:11 pm

Нека му е се најубо..
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 33
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by grgrgr Чет Јан 22, 2009 2:47 pm

ништо

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 2:50 pm

grgrgr напиша:ништо
Фала за оваа добро обмислена порака која сигурно ќе го остави без текст.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 3:25 pm

Јас вистина не знам шо би им посакала...Се најубо...бла
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 32
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by мирАл Чет Јан 22, 2009 4:23 pm

Со Среќа, Господ муабет!!! Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 31
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by nice Пет Јан 23, 2009 6:44 pm

tocno taka miral, Gospod muabet hahahaha

nice
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 1:39 am

Порака па шо знам чим не била среќна со мене си ја побарала среќата на др место кај некој друг и мене не ми е битно то среќен и пат и то е то не сум злопамтило Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 32
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 1:41 am

Шо би рекла една личност- Срекен пат и мирно море!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Obibos Вто Фед 03, 2009 3:00 am

вака: мака ми е само за парите шо ги потрошив на тебе за частење.
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 32
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Gangi Сре Фед 04, 2009 9:43 am

да ти ебам мајката грда стоко една ми го уништи животот да даде господ у да се замонашиш и цел живот у манастир да го поминеш!! курво Р.И.П
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 33
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by mitan Сре Фед 04, 2009 10:12 am

Gangi напиша:да ти ебам мајката грда стоко една ми го уништи животот да даде господ у да се замонашиш и цел живот у манастир да го поминеш!! курво Р.И.П
ХАХАХАХАХАХА аман бе шо ти напрај толку лошо???
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Stefk0 Сре Фед 04, 2009 6:26 pm

Gangi напиша:да ти ебам мајката грда стоко една ми го уништи животот да даде господ у да се замонашиш и цел живот у манастир да го поминеш!! курво Р.И.П

Еј стварно полека.. незнам шо ти имат згрешено бившата али сепак немој со оволку пцовки Very Happy па форумов PG-13 e.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Jas** Чет Фед 05, 2009 1:18 am

Gangi напиша:да ти ебам мајката грда стоко една ми го уништи животот да даде господ у да се замонашиш и цел живот у манастир да го поминеш!! курво Р.И.П
ahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahah:)))))))))))
ooooo kakvi molitvi i dade.....zagreota:D
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Порака до бившите Empty Re: Порака до бившите

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот