Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

+15
dzole
Фазлија
mitan
tHeJunKy
Page
bojan_acm
sk1t
мирАл
IL MIGLIORE
Master
sokol
корун
kojgode
Mary Jane
Gangi
19 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 11:09 pm

не го напрајв најторфеен...ни на крај памет...ама ти кажвам дека за брзо време ке е пред ливерпул...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 11:10 pm

Епа остануват да видиме. Иако јас го мразам Манчестер, ви ја израчунав и оваа, иамте 18, анјвероајтно ќе е така. Ама остануват да почекаме, можит пак ќе ви паднит авионот...
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 11:16 pm

Page напиша:Епа остануват да видиме. Иако јас го мразам Манчестер, ви ја израчунав и оваа, иамте 18, анјвероајтно ќе е така. Ама остануват да почекаме, можит пак ќе ви паднит авионот...
да...можит и ке паднит...е сеа вака...едно образложение да ти дам....колку шо се шансите да паднит авион од манчестер толку се шансите да земит ливерпул титула во наредниве 10 години...а btw доволно мислам дека си кажа со ова...незнам колку се насити со то шо го кажа и колку ти е мило за таа генерација...само да знајш дека ливерпул никогаш ке немат толку добра генерација...и манчестер покрај таква катастрофа шо никој тим не би ја пребродил полека полека успеват да е пред ливерпул...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 11:22 pm

Тешко дека Ливерпул немал таква генерација, оти така ви се чинит (Далглиш, Киген, Клеменс, Томпсон,...играа за Ливерпул, remember?)

И не знам што толку се нервирате вие Манчестерци за тоа. Демек многу жал ви паѓа. Стварно, признавам дека тоа било катастрофа невидена тогаш и голема трагедија и било што било, ама не мојш да речиш дека ако не беше тоа кизнај кај ќе ни беше крајот......
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 11:25 pm

вкупната цифра во сите конкуренции и во сите купој и натпреварувања е + 4 за ливерпул....и ако то е некоја разлика...:S манчестер моментално е можен победник на 2 купој ЛШ и англија премиер...јас сум 10000000% сигурен дека барем 2 од овие 4 ке земит....епа сеа види до кога ке е најтрофеен ливерпул....btw
ливерпул 58
манчестер 54
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 11:28 pm

Их што се помачи да бараш...ево ти сега оразбложение на денот. Немој да се разочараш само...

Ливерпул има четири повеќе вкупно, но две повеќе во ЛШ и една премер лига...е сега, дали ти титула во КАрлинг куп, Комјунити Шилд и слични срање купови можиш да ги споредиш со една од ЛШ. Просто кажано, немој да ми кажиш дека 10 титули во Комјунити шилд се повеќе од 2 во лига на шампиони...немаат иста тежина, јеби га
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 11:34 pm

Page напиша:Их што се помачи да бараш...ево ти сега оразбложение на денот. Немој да се разочараш само...

Ливерпул
има четири повеќе вкупно, но две повеќе во ЛШ и една премер лига...е
сега, дали ти титула во КАрлинг куп, Комјунити Шилд и слични срање купови
можиш да ги споредиш со една од ЛШ. Просто кажано, немој да ми кажиш
дека 10 титули во Комјунити шилд се повеќе од 2 во лига на
шампиони...немаат иста тежина, јеби га
епа сега да ти дам едно мало објаснување за малите срање купови...фа
куп е купот на кралицата(се надевам го знаеше ова) и тој куп често пати
го рамнет со титула во англија премиер...таму манчестер имат + 4 од
ливерпул(11 - 7) а мислам и дека тебе ти е јасно дека годинава шампион
во англија е манчестер и дека то е израмнување...и шо останвит..??!?!2
титули во ЛШ...признавам...најголема титула и најголема гордост на
секој тим...а тие + 2 од ливерпул не се многу мнгоу далечни(да бидиме
реални) а сега морам да одам и до кај 2 сатот ке се вратам
највероватно...ако сакаш да продолжиме со дискусијава(се надевам дека
не го свати ова како карање....секогаш сакам да дознам нешто појке и
зато дискутирав)
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 11:38 pm

Уживај си и кулирај си.
Нема грешка освен следново: Фа куп, исто куп на кралицата Ренџерс го имаат освоено 32 пати, а Премиер лигата вкупно 52. карлинг куп имаат 30. Не се осмелувам да пресметам колку е вкупно ова, некаде дупло од Манчестер ќе испадне. Ама немаат ЛШ освоено, и тоа ги паѓа.

Две титули (три за да го помине) Манчестер додека да освои треба многу време, оти во последниве 50 години имате три, рачунај колку ви треба за уште три. Тешко е во ЛШ!

поздрав пријателе !
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 11:41 pm

Page напиша:Уживај си и кулирај си.
Нема грешка освен следново: Фа куп, исто куп на кралицата Ренџерс го имаат освоено 32 пати, а Премиер лигата вкупно 52. карлинг куп имаат 30. Не се осмелувам да пресметам колку е вкупно ова, некаде дупло од Манчестер ќе испадне. Ама немаат ЛШ освоено, и тоа ги паѓа.

Две титули (три за да го помине) Манчестер додека да освои треба многу време, оти во последниве 50 години имате три, рачунај колку ви треба за уште три. Тешко е во ЛШ!

поздрав пријателе !
ме тераш да останам и да ти кажам уш некој факти ама знам дека е џабе...знам дека не дека не мојш да сватиш туку не сакаш да сватиш дека манчестер за многу брзо време ке е пред ливерпул....(а то нормално тебе како фан на ливерпул те болит)....продолжвиме во 2 се надевам...позз
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Саб Фед 21, 2009 3:08 am

Page напиша:Уживај си и кулирај си.
Нема грешка освен следново: Фа куп, исто куп на кралицата Ренџерс
го имаат освоено 32 пати, а Премиер лигата вкупно 52. карлинг куп имаат
30. Не се осмелувам да пресметам колку е вкупно ова, некаде дупло од
Манчестер ќе испадне. Ама немаат ЛШ освоено, и тоа ги паѓа.

Две
титули (три за да го помине) Манчестер додека да освои треба многу
време, оти во последниве 50 години имате три, рачунај колку ви треба за
уште три. Тешко е во ЛШ!

поздрав пријателе !
чим прекина за ливерпул да кажвиш мислам дека е доволно се...:D:D муабетов беше ман утд вс ливерр...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Саб Фед 21, 2009 3:16 am

Не. То само да ти кажам дека 10000 карлинг куп вредит колку пола од ЛШ. Зато. Инаку немат што да се дискутират. Ливерпул е најтрофеен, а тоа е факт. А пред фактите и боговите молчат!
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Саб Фед 21, 2009 3:17 am

Page напиша:Не. То само да ти кажам дека 10000 карлинг куп вредит колку пола од ЛШ. Зато. Инаку немат што да се дискутират. Ливерпул е најтрофеен, а тоа е факт. А пред фактите и боговите молчат!
не сум бог за да молчам....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Фазлија Чет Фед 26, 2009 3:30 pm

Реал Мадрид, дека се кралски клуб, наспроти моите омилени (после Партизан) Атлетико
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by dzole Сре Мар 11, 2009 10:31 pm

ман.утд ги мразам нај ...оти??? епааа.. заради роналдо..не дека е звезда и најјак фудбалер прогласен па ми е криво шо не игра во челзи Razz него не мозам да го сварам мн глумит и мислит цудо од фудбалер е .. (а меси со заби го јајт) е сеа... исто така ги мразам заради фергусон со жвачкана ко ќе о видам и гасам телевизија .. . А... ова е најбитното...зш и коа прв пат ги замразив ... хахАхАха зато шо митан е за манчешчер и покрај него пошо мн ги пувал од секогаш .. зато сум ги мразел .. мозда имат и за шо да ги пуват ама то е то .. ај у пичку ма**ер сосе манчестер Razz Wink
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by ноунејм Сре Мар 11, 2009 11:22 pm

одувек сум ги мразел манчестер јунајтед и ке ги мразам засекоаш
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 11:28 pm

муабетов е манчестер се шампиони без разлика колку ги мразите
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Сре Мар 11, 2009 11:46 pm

нека ги мразет колку сакет....ама се најдобри и пак ке се шампиони во
ЛШ и во англија и веке го зедоја кралинг купон а и фа купон ке го земет
полуфинале на челзи ке ги турет и шо сакате речите ама манчестер е број
1 тим во светов и то е реалност и факт...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Gangi Чет Мар 12, 2009 1:28 am

манчестер вамте тамте = говнари.дека имаат традиција имаат не дека не ама што се гадови се гадови по појава сите имаат цигански фаци бе!дека играат добар фудбал тоа е неминовно али пак органски не се за смислување и оти секогаш се при врвот имаат највеќе навивачи овде!ФАКТ! За ЛИВЕРПУЛ сум и секогаш ќе останам за него но имам и респект за другите тимови макар и за тие што ѓи мразам!
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Батерфлај Нед Мај 24, 2009 2:19 am

Оо,како не сум ја нашла темава порано Laughing
Значи Манчестер ги мразам од дното на душата,незнам,толку ми се антипатични,кренати,незнам,ја немат таа виша сила шо ке ме натерат некоаш да ги засакам. И секако, Роналдо. Уште една причина за да ги мразам појќе. Јес да знајт да играт, али каков плачко е ко ке губит....то е невероватно.
И Јувентус онака,незнам зш точно,ама не ми се свиѓет. Ко ке игрет ко да гледаш затвореници со оние дресојне Very Happy
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by katusch Пет Aвг 07, 2009 11:09 pm

манчестер јунајтед најмногу ги мразам, немат толку зборој за да можам да дообјаснам колку! милан заостанвет малце, ама не се мн подалеку, и нив ги мразам ненормално!

пред некој ден читав вицој за клубојве, сеа не знам во која тема да ги пишам во хумор, а овде баш се совпаѓет. овие 2 ми беа најинтересни:

шо е разликата меѓу алекс фергусон и Господ?
Господ не си замислуват дека е алекс фергусон.

шо прает навивачине на арсенал од коќе победит арсенал во лига на шампиони?
го искључвет плеј стејшнот.
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто - Page 2 Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот