Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

+15
dzole
Фазлија
mitan
tHeJunKy
Page
bojan_acm
sk1t
мирАл
IL MIGLIORE
Master
sokol
корун
kojgode
Mary Jane
Gangi
19 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 3:01 am

Ја на пример највеќе од дното на душата ги мразам педерите манчестер јунајтер поради некои причини:Роналдо гадот не можам органски да го смислам пошо се курчи до крај па назад,Руни ретардото ја нокаутирал женската у некоја дискотека дур играл за евертон...бербатов гад бугарин...и сите други па и Серко Фергусон.И на оваа листа од најомразувани тимови можам да го стаам и интер пошо исто така се гадни стоки.Омрази исповеди за тимови тука :D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Mary Jane Саб Јан 17, 2009 3:10 am

И што ако ги мразиме ние? Тие пак ќе си земаат милиони, а ние ќе се нервираме.

Мене Милан отсекогаш ми беа антипатични...со Гатузо на чело, се знае.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 4:36 am

Mary Jane напиша:И што ако ги мразиме ние? Тие пак ќе си земаат милиони, а ние ќе се нервираме.

Мене Милан отсекогаш ми беа антипатични...со Гатузо начело, се знае.
Онака бе друже мислење.Како и да е ќе зимаат милиони :D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 4:39 am

Јас најмногу ги мразам Манчестер, само заради Кристијано Роналдо и ниедна друга причина. Ко ќе си ојт тој ваљда нема да ги мразам веќе.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 5:32 am

Јувентус на чело, и скоро сите итаљански екипи, не можам да им ја поднесам играна, иако во последно време почвет да менвет по нешо, искључок е Лацио, малце сум пристрастен ради Пандев али пак уба игра имет.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:12 pm

реал мадрид тие сите манекени се
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:16 pm

Ливерпул и Реал, шо да прам....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 8:14 pm

sokol напиша:реал мадрид тие сите манекени се
Бекам замина пред две години.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by IL MIGLIORE Сре Јан 21, 2009 2:39 pm

Јас најмногу ги мразам Јувентус копилиња најголеми шо местет утакмици требеше да ги исфрлет трета лига и потака за то шо го напраја мамето нивно. Исто така и Манчестер само заради то арогантно копиле шо знајт само да провоцират да потенцирам Кристијано Роналдо не мојт тој да бидит само Роналдо зш еден е таков и еден ке останит си знајте убо кој.

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 3:22 pm

Најпојќе ги мразам манчестер заради фергусон извините сер фергусон Razz не можам да го поднесам чоекон со мастикана од ко имал 7 год ја џвакат, уствари не џвакат преживат онај!!! После заради Роналдо глумит нешо ги ширит нозене пред да шутнит слободен мочко!!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 5:43 pm

мирАл напиша:Најпојќе ги мразам манчестер заради фергусон извините сер фергусон Razz не можам да го поднесам чоекон со мастикана од ко имал 7 год ја џвакат, уствари не џвакат преживат онај!!! После заради Роналдо глумит нешо ги ширит нозене пред да шутнит слободен мочко!!!!


ги ширит нозене....хахахахахахахаха!!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by sk1t Пон Јан 26, 2009 2:41 am

Najmnogu se razbiran Man Utd i Milan najselskite ekipi so mozet da postoeet igra so po edno ime kaj man Ronaldo MIlan Kaka koj se tieee kazetemi bez Niv ? Obicnii Kopuci :D sorry vaka
sk1t
sk1t
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 24
Хоби(работа) : Fudbal
Забавен? : Isprobaj :D

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by bojan_acm Пон Јан 26, 2009 2:41 pm

Najmnogu Inter-klosari najgolemi i Man Utd i zsh ronaldo mn go mrazam i Ferguson se razbira---faci najgrdi
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 10:16 pm

Manchester United, не прашувајте зошто. Прашајте некој зошто го сака, а за мразење има причини миљон
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 20, 2009 10:20 pm

IL MIGLIORE напиша:Јас најмногу ги мразам Јувентус копилиња најголеми шо местет утакмици требеше да ги исфрлет трета лига и потака за то шо го напраја мамето нивно. Исто така и Манчестер само заради то арогантно копиле шо знајт само да провоцират да потенцирам Кристијано Роналдо не мојт тој да бидит само Роналдо зш еден е таков и еден ке останит си знајте убо кој.

и јас Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 10:25 pm

мирАл напиша:Најпојќе ги мразам манчестер заради фергусон извините сер фергусон Razz не можам да го поднесам чоекон со мастикана од ко имал 7 год ја џвакат, уствари не џвакат преживат онај!!! После заради Роналдо глумит нешо ги ширит нозене пред да шутнит слободен мочко!!!!
абе мочко немочко и фергусон сер несер на челзи ги бричит манчестер секогаш....btw јас го мразам челзи најмногу...а знајш зошо???зш е тим без традиција...челзи е уствари ништо...се појавија 2 сезони и сеа нигде...а манчестер дека имат грди играчи имат не велам не(фердинанд,нани,невил...)а дека роналдо или фергусон се грди со нивнине понашања или изгледи то не е точно...ги мразиш зш челзи никогаш немал тернер ко фергусон и никогаш немал играч ко роналдо....е така...
а за мастикана ич да не го мразиш...сите тренери почнаја да џвакет мастики...(им текна онака нив)и роналдо се ширел не се ширел лани 42 гола даде и даде невидени голој од слободни удари...


Последната промена е направена од mitan на Пет Фед 20, 2009 10:27 pm. Мислењето е променето 1 пати
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 10:26 pm

Демек МАнчестер е легендарен тим како Барса, Реал, Ренџерс, Ливерпул?

ма немој...и МАнчестер во последниве неколку години ( тро поќе ) што освојуват. Пред то нигде го немало. Така и со челси..
А за играч ко Роналдо Челси имал, имат и ќе имат
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 10:32 pm

Page напиша:Демек МАнчестер е легендарен тим како АБрса, Реал Ренџерс, Ливерпул?

ма немој...
па полека полека го стигвит на ливерпул...уш една титула во англија премиер(годинашнава)...реал е кралски клуб....ако сакаш да ти раскажвам сеа историјата како реал ги имат сите оние титули кажи...ренчерс е низок ранг моментално за манчестер....инаку аку толку си запнал за споредби ево ти една....нотингем форест...си слушнал????тие се моментално 2 лигаши мислам и се трети со титули во англија премиер(после манчестер и ливерпул) а големиот челзи имат 3 - 4 титули....+нотингем имет 2 титули во лш...а челзи????
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 10:46 pm

Сум слушнал и знам многу повеќе одколку ти се чинит пријателе. Знам и за Форест, за Вулверхемптон, Астон Вила, Лидз, Дерби КАунти, Хадерсфилд ( а дали ти си чул) Престон, и така натака.
Ти многу побрка работи. Овие титули кои манчестер ги направи и го стигна Ливерпул се напраени во последниве 20. Време од 20 години ти го нарекуваш традиција?
Ај реал е кралски (нека бидит и Манчестер, а ако не е, нека ќутит) а Барса, Јувентус, Милан Про Верчели и тн. И со нив го токмиш?
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 10:52 pm

Page напиша:Сум слушнал и знам многу повеќе одколку ти се чинит
пријателе. Знам и за Форест, за Вулверхемптон, Астон Вила, Лидз, Дерби
КАунти, Хадерсфилд ( а дали ти си чул) Престон, и така натака.
Ти
многу побрка работи. Овие титули кои манчестер ги направи и го стигна
Ливерпул се напраени во последниве 20. Време од 20 години ти го
нарекуваш традиција?
Ај реал е кралски (нека бидит и Манчестер, а
ако не е, нека ќутит) а Барса, Јувентус, Милан Про Верчели и тн. И со
нив го токмиш?
традицјонално е далеку од нив....али сигурно и далеку од челзи....мада
шо моментално не е кузнаи колку далеку од ливерр...а и барса не е
кузнај колку негде...милан е недостижен за брз период али ке бидит и
тој некогаш....а моментално ни милан ни јувентус ни ливерпул ни никој
не мојт со манчестер...едино барселона....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 10:57 pm

Не знам на која основа го прајш муабетов ама ај нека ти биде.

Ливерпул ВО МОМЕНТОВ има многу повеќе титули од МАнчестер!!!!!!!!!!

помирете се со тоа...

Ливерпул има повеќе титули и од Барселона, БАерн, Ајакс ( вкупно) и повеќе од Јувентус во ЛШ.

над Ливерпул е само Реал и Милан...никој друг..

е сега, ако моменталната табела за тебе е традиција тогаш ОК, завршена прича
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 11:00 pm

ливерпул моментално имат една + лигашка титула и 2 + ЛШ титули од манчестер....манчестер е моментално најголем фаворит и најреалн шампион во англија премиер...а имат и огромни шанси за ЛШ....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 11:03 pm

И што разбравме од постот твој: дека засега Ливерпул е пред Манчестер и толку. Доста е.
А кој има шанси за освојување во моментов не значи ништо. Викаат дека БАрса е бр 1 фаворит, па ајде да и броиме 3 а не две титули во ЛШ!
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 11:05 pm

Page напиша:И што разбравме од постот твој: дека засега Ливерпул е пред Манчестер и толку. Доста е.
А кој има шанси за освојување во моментов не значи ништо. Викаат дека БАрса е бр 1 фаворит, па ајде да и броиме 3 а не две титули во ЛШ!
како да бројме три ко ливерпул имат пет а манчестер три....и ливерпул вака искрено ништо немат да зејт годинава а ако го почувет онај бенитез никогаш немат титула да земет....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 11:08 pm

ехехе (не знам стварно)

Ај прочитај го мојот коментар пак, и пак и пак. Друго не знам што да речам.
Ама ај ево пак; БАрселона реков, е најголем фаворит за ЛШ освојувач, па ајде да и броиме три титули а не две 9 колку што имат) а тоа ми беше само заради тоа што “глеаш“ во иднината, односно ги рачунаш и неосвоените титули на Јунајтед, па го направи најтрофеен.
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои тимови највеќе ги мразите и зашто Empty Re: Кои тимови највеќе ги мразите и зашто

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот