Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку сте ГЕЈ?

+27
комшивка
Фазлија
tHeJunKy
Bleak
PhiLL * E
James Bomb
Marej
Punk
Болиглава
hollow
folder
Жбафта
Наташа
mitan
Lastojca
корун
psycho
The Breaking Dawn
xpert
T&T
sokol
Master
Mary Jane
мирАл
dzole
Џајко
kojgode
31 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Marej Чет Јан 22, 2009 10:56 pm

корун напиша:
Жбафта напиша:50че

Куфорон дома спакуван ти е.

Хахахахахааха!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by James Bomb Чет Фед 19, 2009 10:36 pm

23%
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 19, 2009 11:41 pm

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Hahasy9
Почна нешто до 100 % да се полни ... и си реков мајката до толку да сум педер не бива ... и се подисплашив си реков да е вистина се убивам на лице место одма тука ... абе срцево ќе ме фатеше!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Bleak Чет Фед 19, 2009 11:52 pm

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 20948373wp5
Колку сте ГЕЈ? - Page 2 W800


Не су геј ебагооо cheers


Последната промена е направена од Bleak на Пет Фед 20, 2009 12:05 am. Мислењето е променето 1 пати
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 20, 2009 12:02 am

Bleak напиша:Колку сте ГЕЈ? - Page 2 19047407em9
Колку сте ГЕЈ? - Page 2 W800

ова е лудо бе мене 100% ми даде дек сум геј хех Very Happy ама знам дека не сум
како го имат фатено хахаха забеган !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Bleak Пет Фед 20, 2009 12:06 am

Море фил не се радви не сум имал стегнато гет резалтс Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 20, 2009 12:17 am

PhiLL * E напиша:
Bleak напиша:Колку сте ГЕЈ? - Page 2 19047407em9
Колку сте ГЕЈ? - Page 2 W800

ова е лудо бе мене 100% ми даде дек сум геј хех Very Happy ама знам дека не сум
како го имат фатено хахаха забеган !

ах блажо блажо, лудак еден хаха Very Happy

а пази, во таск-барон кој му е на мсн Cool
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 20, 2009 1:09 am

Bleak напиша:Море фил не се радви не сум имал стегнато гет резалтс Smile
zs da se radva ne su peder !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Фазлија Пет Фед 20, 2009 1:28 am

16%
You're walking, talking, red-blooded hetero guy. Just way too straight for these modern times, mate
Не било убо чоек и непедер да е
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by комшивка Пет Фед 20, 2009 6:56 pm

50% морееее хахахахах просто да не веруваш
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Gallowsraven Саб Фед 21, 2009 1:22 pm

43% Shocked
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 2:21 pm

36% no coment
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by noviot Чет Мар 26, 2009 5:28 pm

33%
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by *UnIqUe* Сре Апр 29, 2009 4:08 pm

LEe 53% auuu... e sega epten gej se osetiv :S
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? - Page 2 Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот