Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Twisters

3 posters

Go down

The Twisters Empty The Twisters

Пишување by Jordison Вто Дек 22, 2009 1:21 pm

Слушам ке свиреле за 3та вечер нова година на едно место. Многу ке било јако ! The Twisters Icon_eek
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

The Twisters Empty Re: The Twisters

Пишување by Ane Вто Дек 22, 2009 8:36 pm

jeeeeej Smile
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

The Twisters Empty Re: The Twisters

Пишување by Џајко Пет Дек 25, 2009 7:04 pm

Јас слушам џордисон маса ќе ни чувал :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

The Twisters Empty Re: The Twisters

Пишување by Jordison Пон Дек 28, 2009 10:33 pm

да бе, револушн иначе
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

The Twisters Empty Re: The Twisters

Пишување by Jordison Нед Јан 10, 2010 9:57 pm

мојте и оваја тема да ја мафните, слободно
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

The Twisters Empty Re: The Twisters

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот