Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Слаткаристика

+13
Jordison
RoTkViCa
мирАл
Angelic
KaTeRiNcE
Odyssey
Рокси
корун
Marej
Lastojca
Ane
tHeJunKy
Ivana
17 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Слаткаристика - Page 2 Empty Re: Слаткаристика

Пишување by katusch Нед Ное 15, 2009 12:28 am

Lastojca напиша:доброволно не го слушам ама на радио го вртет често..и не мислам дек вредит за квалитетот да се зборвит//ама кој сакат пубо нек го слушат слаткар него некој српски или бугарски или не знам ти каков турбо фолк ....

се сложвам. не е да се трескам на неговине песни ама меѓу него и цеца, брена и не знам уше кој, го бирам слаткар.
иначе баба и дедо го викет стаклар Слаткаристика - Page 2 Icon_smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика - Page 2 Empty Re: Слаткаристика

Пишување by METALBOY Вто Ное 17, 2009 5:03 pm

или паки брашнар Слаткаристика - Page 2 Icon_lol
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот