Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дефектни емисии за таленти.

+2
мирАл
корун
6 posters

Go down

Дефектни емисии за таленти. Empty Дефектни емисии за таленти.

Пишување by корун Пон Окт 19, 2009 9:37 pm

Ево сеа гледам „Јас имам? талент“ и не можам да се изначудам кој самоуверени ретарди се пријавени, на чело со жирино.

Алал да им е на останативе 5 посто шо вистина имет талент и се приморани да имет дефекна конкуренција, и на крај да изгубет од некој од нив (Аднан).
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дефектни емисии за таленти. Empty Re: Дефектни емисии за таленти.

Пишување by мирАл Пон Окт 19, 2009 9:42 pm

И јас ги глеам, имат мн чудаци XD
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дефектни емисии за таленти. Empty Re: Дефектни емисии за таленти.

Пишување by Џајко Пон Окт 19, 2009 9:54 pm

Make money with poker

If you know how
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дефектни емисии за таленти. Empty Re: Дефектни емисии за таленти.

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 10:06 pm

Море ман, на сите такви емисии имат едно невидливо “анти“ пред талент Wink
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дефектни емисии за таленти. Empty Re: Дефектни емисии за таленти.

Пишување by Mary Jane Пон Окт 19, 2009 10:40 pm

Ај то не е толку лошо. Ам оние реални шоуа многу ми одет на живци бре.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дефектни емисии за таленти. Empty Re: Дефектни емисии за таленти.

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 10:45 pm

Сите се наменети за овците(народот) да ги гледет, и без причина да го фатит мобилниот врака и да гласат за некој сељак.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дефектни емисии за таленти. Empty Re: Дефектни емисии за таленти.

Пишување by комшивка Вто Окт 20, 2009 2:04 am

се дур постојт Драган Вучиќ ќе имат ретардирани емисии... вашите 5 минути колку шо памтам мислам беше најдобра Дефектни емисии за таленти. Icon_exclaim
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дефектни емисии за таленти. Empty Re: Дефектни емисии за таленти.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот