Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

3 posters

Go down

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Empty Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

Пишување by Џајко Пон Окт 19, 2009 6:06 pm

Добар ден, БОБИВ е најновиот член на адаптер форум тој без дилеми е мажјак роден на 12.12.1991 година и со своите 17(седумнаесет) години има дури едно мислење. Боби е од Охрид и неговото хоби е гитара пеење. За себе вели гитара пеење мотори коли дружење музика. И како цреша на врвот поприлично е забавен.

Посакајте му топло добре дојде!!! Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Icon_cheers
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Empty Re: Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

Пишување by корун Пон Окт 19, 2009 6:09 pm

Ти посакувам топло добредојде BOBIV!!!

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Empty Re: Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 6:56 pm

Ќе имат журка за ова?

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Empty Re: Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот