Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kрводарителство.

+9
Lastojca
folder
Болиглава
Џајко
Angelic
корун
tHeJunKy
RoTkViCa
kojgode
13 posters

Go down

Kрводарителство. Empty Kрводарителство.

Пишување by kojgode Чет Окт 15, 2009 12:25 pm

Кој даде крв денеска? Кој си отиде плачејќи? Кого не го дупнаја бидејќи ставил пирс пред месец? И зошто дадовте крв?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by RoTkViCa Чет Окт 15, 2009 2:04 pm

Дадов крв, прво ми рекоја дека не можит дека сум примала лекарства, ама после сватија дека то беше пред поќе од една недела....Дадов за да јадам сендвич со кашкавалот кој го обожавам, кидинг Smile дадов затоа што самото дело ми носи позитивни вибрации и се гордеам со самата себе и се чувствувам подобро затоа што спасив нечиј живот.....убо ми е ! Kрводарителство. Icon_biggrin

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by tHeJunKy Чет Окт 15, 2009 2:27 pm

1. Јас дадов крв.
2. Си отидов неплачејќи.
3. Ме здупија зш не стадов пирс пред месец.
4 Зш не се ојт нашкола...Мухахахаха
n. И пак во последните останав, ама не бев најпоследен ко лани, јеее.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by корун Чет Окт 15, 2009 2:32 pm

Мене ме вратија... ми рекоја сина крв само во среда се донирало. Иначе исто така слушнав за некој шо го вратиле ради стаен пирс пред еден месец и 10тина дена, мислам дека е греота детето, сега сигурно е тажен и има трауми бидејки не спасил еден човечки живот

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Angelic Чет Окт 15, 2009 4:21 pm

Јас не дадов крв, ама зато пред 6 месеци дадов на истава акција.
И преубо е dizzy чувството :D

Имат некој слики? ај ставете тие шо имате :D
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Џајко Чет Окт 15, 2009 5:15 pm

Јас не дадов крв бидејќи кога се разбудив во 6 и половина изутрина сватив дека многу ми се спијат.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Болиглава Чет Окт 15, 2009 5:21 pm

Бев еден од првите шо дадов(браво за мене), благодарение на методот од Џајко кој заеба во последен момент.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Angelic Чет Окт 15, 2009 5:41 pm

Џајко напиша:Јас не дадов крв бидејќи кога се разбудив во 6 и половина изутрина сватив дека многу ми се спијат.

e oва плус. Требаше да се појавам за да немат недоразбирања нашколо.
Ме убиват ова спиењево!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by folder Чет Окт 15, 2009 7:03 pm

RoTkViCa напиша:Дадов крв, прво ми рекоја дека не можит дека сум примала лекарства, ама после сватија дека то беше пред поќе од една недела....Дадов за да јадам сендвич со кашкавалот кој го обожавам, кидинг Kрводарителство. Icon_smile дадов затоа што самото дело ми носи позитивни вибрации и се гордеам со самата себе и се чувствувам подобро затоа што спасив нечиј живот.....убо ми е ! Kрводарителство. Icon_biggrin
MoraF Sfatija i pojke
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by folder Чет Окт 15, 2009 7:03 pm

Болиглава напиша:Бев еден од првите шо дадов(браво за мене), благодарение на методот од Џајко кој заеба во последен момент.
Jas bev do tebe jeeej Kрводарителство. Icon_cyclops
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by tHeJunKy Чет Окт 15, 2009 7:10 pm

А се онесвести некој?

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Lastojca Чет Окт 15, 2009 9:04 pm

tHeJunKy напиша:А се онесвести некој?

мене ми се слоши ак се важит то. Kрводарителство. Icon_biggrin Kрводарителство. Icon_biggrin Kрводарителство. Icon_biggrin ме истушираја малце сеа тамн кпена сум уба..


а дадов колку зијан да им напрам таму саде пола кесе го наполнаф и ме избркаја
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by tHeJunKy Чет Окт 15, 2009 9:23 pm

Ти го расипаја просекот од кпење еднуш годишно Razz хехе (се заебавам, така?)

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by П. Чет Окт 15, 2009 10:34 pm

дадов крв денес и мн.ми е убо
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by grgrgr Пет Окт 16, 2009 11:48 am

folder напиша:
RoTkViCa напиша:Дадов крв, прво ми рекоја дека не можит дека сум примала лекарства, ама после сватија дека то беше пред поќе од една недела....Дадов за да јадам сендвич со кашкавалот кој го обожавам, кидинг Kрводарителство. Icon_smile дадов затоа што самото дело ми носи позитивни вибрации и се гордеам со самата себе и се чувствувам подобро затоа што спасив нечиј живот.....убо ми е ! Kрводарителство. Icon_biggrin
MoraF Sfatija i pojke
se gledat deka angel ve imat ubo stegnato vo pi si bravo za coekot alal neka mu e

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Marej Пет Окт 16, 2009 12:31 pm

Давала сам крв, и нисам земала пенкало SadSadSadSadSadSad

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by kojgode Пет Окт 16, 2009 2:45 pm

Ја сам загинало пенкало по пат. Sad

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by RoTkViCa Пет Окт 16, 2009 5:12 pm

шо ќе ти е , ми се потроши само на едно вежбање анализа !

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by kirce Пет Окт 16, 2009 7:32 pm

јас не дадов крв ...
малце е то себично и нехумано ама...
неам за мене .... хаха
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот