Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали ви е возвратена љубовта?

+14
Рокси
Jordison
METALBOY
Punk
Џајко
мирАл
RoTkViCa
Болиглава
grgrgr
kojgode
Ane
корун
Angelic
The Breaking Dawn
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали ви е возвратена љубовта? - Page 2 Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by KaTeRiNcE Пон Окт 19, 2009 3:32 pm

До негде :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? - Page 2 Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Lastojca Пон Окт 19, 2009 4:15 pm

па ваљда ми е ...така некако изгледат
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? - Page 2 Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by dancing_girl Вто Окт 20, 2009 6:47 pm

Да мене секогаш ми е возвратена. Многу ме сакаат. Дури и јас да не ги сакам. Но тоа е тоа.

dancing_girl
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 7

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? - Page 2 Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Angelic Вто Окт 20, 2009 6:48 pm

^ super power!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? - Page 2 Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот