Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали ви е возвратена љубовта?

+14
Рокси
Jordison
METALBOY
Punk
Џајко
мирАл
RoTkViCa
Болиглава
grgrgr
kojgode
Ane
корун
Angelic
The Breaking Dawn
18 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Окт 14, 2009 12:24 am

јес да е патетична тема ама то ми текна во моментов.
се е објаснато во насловот. Дали ви е возвратена љубовта? Icon_cool
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Angelic Сре Окт 14, 2009 2:19 pm

Епа не е баш објаснато во насловот.. постави некој дополнителни прашања... :D
*

Е сега...хм..

Дали ми е возвратена љубовта? Моментално? Или воопшто?
Моментално никој не љубам, баш ми е фино. Така да не.
Воопшто .. порано.. љубовта ми беше возвратена, ама шо ако кога пак дојде крајот. Убав период беше како и да е. хаха можда патетично делувам кога станвит збор за Љубов.. не е то од лошите искуства туку од реалноста.
Премногу замарање на овие години за возвратена или скршена љубов не требат :D Иако секој сакат да бидит сакан.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by корун Сре Окт 14, 2009 2:36 pm

Сега немат шо да ми се возвратит, иначе општо гледано би рекол не, мада шо не се замарам ногу околу ова прашање...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Ane Сре Окт 14, 2009 3:25 pm

Не.
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by kojgode Сре Окт 14, 2009 4:29 pm

Досеа секоаш ми била возвратена љубовта, само ко ја сакав Комшивкава не.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by grgrgr Пет Окт 16, 2009 11:49 am

mene ne mi e.i pocnav veni da secam

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Болиглава Пет Окт 16, 2009 11:58 am

Магџје смешно си.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by RoTkViCa Пет Окт 16, 2009 5:14 pm

Не ми е, воопшто......живот
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Окт 16, 2009 9:00 pm

гајле ти е ^
не знам до кај ми се чувствава за да знам дали ми е возвратена ама не се замарам многу многу со то Smile
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by мирАл Саб Окт 17, 2009 7:33 pm

Мене не ми е..... Дали ви е возвратена љубовта? Icon_cry
Сакат да ми ја возвратит некој Дали ви е возвратена љубовта? Icon_pirat хаха
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Џајко Саб Окт 17, 2009 8:56 pm

Сеа ја че избриша.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by корун Саб Окт 17, 2009 8:57 pm

Не не, ја че избриша.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Angelic Саб Окт 17, 2009 9:14 pm

Остајте ме мене. Дали ви е возвратена љубовта? Icon_tongue
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Punk Саб Окт 17, 2009 10:24 pm

ептен ми е возвратена в крај. дури и отпојке Дали ви е возвратена љубовта? Icon_lol Дали ви е возвратена љубовта? Icon_razz
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by METALBOY Саб Окт 17, 2009 10:45 pm

не, слабо, ич, добро....те сакам ко за другар Дали ви е возвратена љубовта? Icon_sad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Џајко Нед Окт 18, 2009 12:42 am

Неам љубов, така да немат шо да ми се возвратит моментално. Секако не зборвиме за фамилија така? :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Jordison Нед Окт 18, 2009 4:16 am

море да и ебам мајката на таја шо ги бришит постојве.. неписмена
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Рокси Нед Окт 18, 2009 9:08 am

Ах лечење фрустрации на форум... It can't be good, noooo =))))

****

Иначе, онтопик, незнам дали ми е возвратена т.н. љубов, уствари и не е љубов туку онака свиѓање
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Page Нед Окт 18, 2009 10:38 am

Рокси напиша:

Иначе, онтопик, незнам дали ми е возвратена т.н. љубов, уствари и не е љубов туку онака свиѓање

возвратено свиѓање, а? Smile)

мојт, мојт. така се почвит Smile
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Angelic Нед Окт 18, 2009 1:03 pm

Jordison напиша:море да и ебам мајката на таја шо ги бришит постојве.. неписмена

okej овој пост ќе го оставам да видиш колку си ти неписмен.
Се пишит таа а не таЈа.
Поздрав. ^.^
*

on topic - Moментално ми е возвратена љубовта. Дали ви е возвратена љубовта? Icon_biggrin
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Jordison Нед Окт 18, 2009 3:30 pm

имат и други зборој шо требит да ги попрајш, шо чекаш?
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Angelic Нед Окт 18, 2009 3:37 pm

Кај тебе цел речник требат да се сменит. Ама со тебе јас не се замарам, како ти со моево пишење.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by корун Нед Окт 18, 2009 5:42 pm

Мсн и кавгите можат да траат до доцните утрински часови.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Окт 18, 2009 5:56 pm

дур сме на муабетов најглупа корпа, ко му реков на еден да ме почекат едно 2 години зш сум била мала.
сеа не ми прајт муабет Дали ви е возвратена љубовта? Icon_rolleyes
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by мирАл Нед Окт 18, 2009 7:06 pm

Angelic напиша:
Jordison напиша:море да и ебам мајката на таја шо ги бришит постојве.. неписмена

okej овој пост ќе го оставам да видиш колку си ти неписмен.
Се пишит таа а не таЈа.
Поздрав. ^.^
*
Дали ви е возвратена љубовта? Icon_biggrin

Јас "на маја" читам......
Дали ви е возвратена љубовта? Icon_razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви е возвратена љубовта? Empty Re: Дали ви е возвратена љубовта?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот