Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

+5
Болиглава
kojgode
sokol
Mary Jane
корун
9 posters

Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 11:10 pm

Искрено за мене ова е огромна мистерија
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 12:08 am

За АДМИНОТ Болиглава: Овај АДМИН очигледно не се воздржува многу, ама ако не сака да преземиме некои рестриктивни мерки, ќе мора да научи како треба да се однесува.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 3:31 am

тосо е неписмен но за среќа ја знае морзеловата азбука затоа ќе се обидам биб-биб биб биб биииб
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:11 am

Mary Jane напиша:За АДМИНОТ Болиглава: Овај АДМИН очигледно не се воздржува многу, ама ако не сака да преземиме некои рестриктивни мерки, ќе мора да научи како треба да се однесува.
Те молам не го вознемирувај админот бидејќи тој е многу нервозен тип.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 4:12 am

Да. Не сум здрав.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 4:36 am

sokol напиша:тосо е неписмен но за среќа ја знае морзеловата азбука затоа ќе се обидам биб-биб биб биб биииб

хахаха иначе ш = бип биииип бииип
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 2:49 pm

kojgode напиша:
Mary Jane напиша:За АДМИНОТ Болиглава: Овај АДМИН очигледно не се воздржува многу, ама ако не сака да преземиме некои рестриктивни мерки, ќе мора да научи како треба да се однесува.
Те молам не го вознемирувај админот бидејќи тој е многу нервозен тип.

ОК. Договорено.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 12:50 pm

Болиглава напиша:Да. Не сум здрав.
Не си нормален не си! 
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 3:44 pm

На Димо новиот ник му е Jove_Bt
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Ludi Milojko Чет Јан 15, 2009 6:53 pm

[quote="корун"]
sokol напиша:тосо е неписмен но за среќа ја знае морзеловата азбука затоа ќе се обидам биб-биб биб биб биииб

хахаха иначе ш = бип биииип бииип = znacit = Naumka e spremna te cekat v krevet
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by корун Чет Јан 15, 2009 6:59 pm

Ludi Milojko напиша:
корун напиша:
sokol напиша:тосо е неписмен но за среќа ја знае морзеловата азбука затоа ќе се обидам биб-биб биб биб биииб

хахаха иначе ш = бип биииип бииип = znacit = Naumka e spremna te cekat v krevet


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by kojgode Чет Јан 15, 2009 7:08 pm

lol! 43
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Ludi Milojko Вто Јан 27, 2009 1:18 pm

в корпа
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Болиглава Вто Јан 27, 2009 1:57 pm

Ludi Milojko напиша:в корпа
Ај баш да видам стај ја.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Џајко Вто Јан 27, 2009 2:26 pm

хааххах
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by grgrgr Сре Јан 28, 2009 12:47 am

не мооојш не мооојш тралалаллалалалала

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 15, 2009 12:59 pm

алал да ти е
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука? Empty Re: Кога Тошо ке почне да ја користи нашата азбука?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот