Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИТНО!

2 posters

Go down

ИТНО! Empty ИТНО!

Пишување by Џајко Саб Jул 11, 2009 5:05 pm

Дали некој случајно имат или знајт некој шо имат и издават камп приколка градиште?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

ИТНО! Empty Re: ИТНО!

Пишување by Marej Саб Jул 11, 2009 7:48 pm

Tino imat prikolka.

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот