Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urban Minds

3 posters

Go down

Urban Minds Empty Urban Minds

Пишување by kojgode Пон Jул 06, 2009 8:55 pm

Во продажба излезе албумот на добропознатата охридска рап група Urban Minds - Шеснајст и пол и четврт синџир со нож во ноќта. Членови на оваа група се Горан Гулевски, П'ше и третиот незнам. Се надевам дека ве наполнив со информации. Иначе цената на овој албум е само 150 денари односно без пари, а може да се набави во ZZ TOP. На пиратите им посакувам немирно море.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Urban Minds Empty Re: Urban Minds

Пишување by pankerishte Пет Jул 10, 2009 10:51 pm

Подршка и Респект!!!!
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Urban Minds Empty Re: Urban Minds

Пишување by Четкар Нед Aвг 09, 2009 6:13 pm

Јас пирацки го зедов имат убај траки и закон лирици.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Urban Minds Empty Re: Urban Minds

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот