Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модем

Go down

Модем Empty Модем

Пишување by Џајко Чет Јун 25, 2009 2:48 pm

Продавам модем за кабелски интернет ко шо користет инфел и алтрасат. Ако е некој заинтересиран нека ми пишит.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот