Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows Media Player 11

2 posters

Go down

Windows Media Player 11 Empty Windows Media Player 11

Пишување by корун Вто Јун 23, 2009 3:51 pm

За да го снимите прво требит да го активирате овај фајл во Виндоус Регистри (само дабл клик на него).

После сте спремни да го инсталирате и Windows Media Player 11 преку линкот подолу...

Windows Media Player 11 Download

Windows Media Player 11 Wmp11_hero-3
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Windows Media Player 11 Empty Re: Windows Media Player 11

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 8:17 pm

фала ногу брат, имаш фанта од мене за ова.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Windows Media Player 11 Empty Re: Windows Media Player 11

Пишување by корун Сре Aвг 12, 2009 5:54 pm

Супер брат, ми имет кажано убо дек било то чудо...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Windows Media Player 11 Empty Re: Windows Media Player 11

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот