Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плочки

+12
s...
Marej
комшивка
Рокси
RoTkViCa
Angelic
The Breaking Dawn
kojgode
корун
METALBOY
Болиглава
Наташа
16 posters

Go down

Плочки Empty Плочки

Пишување by Наташа Пон Јун 22, 2009 5:06 pm

Знајте де... стомачни мускули.
Машките: Имате? Сакате да имате?
Женските: Ви се бендисвит или појќе сте по пивско меше?
Smile
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by Болиглава Пон Јун 22, 2009 5:08 pm

Немаме плочки, ама неам ни некое стомачиште. Некоја невероватна мрза ме имат фатено последниве месеци, ама летово морат да се потстегнам тро.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by METALBOY Пон Јун 22, 2009 8:27 pm

имам плочки и од ко почнавме на веслачко да ојме се појке и појке се познавет (октомври е максимумот)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by корун Вто Јун 23, 2009 3:51 am

Иам, колку толку - појке ми се од спорт шо сум активен отколку од вежбање стрикно стомачни пошо то ми е една од најдосадните вежби...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by kojgode Вто Јун 23, 2009 3:36 pm

Jaс моите плочки со CIF ги чистам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јун 23, 2009 4:39 pm

мн секси ми се плочки кај машко. ама не некои половични. или јаки или нек немат пубо.
мада доместос поефикасно е за чистење плочки.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by Angelic Вто Јун 23, 2009 5:19 pm

Пивско меше rulesssss Laughing

не сакам плочки кај машки Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 23, 2009 9:07 pm

обожавам плочкииииииииииииииииииииии мислам дека сум позната по то дури и на роденден ми донесоја дечко со плочки хахаха ...абе шо е секси секси е то е то Smile
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by Рокси Сре Јун 24, 2009 1:21 pm

Ногу обожавам да видам машко со мало мешенце, пивско... а плочките океј ми се, ништо посебно.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by комшивка Сре Јун 24, 2009 4:49 pm

kojgode напиша:Jaс моите плочки со CIF ги чистам.

Кога си слободен да дојш дома? Никој немат... Very Happy
... да ти сметат да исчистиш убо...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by kojgode Сре Јун 24, 2009 5:12 pm

Jaс не сакам женски со плочки. Т.е. ако се познавет мускули кј женско ептен не ми е убо.

@комшивка: Знам за шо ме викаш ти дома ти ама ај и циф ќе зеам со мене.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by Marej Чет Јун 25, 2009 3:47 pm

Нечу плочки кј мшко.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by s... Чет Јун 25, 2009 6:32 pm

Наташа напиша:Знајте де... стомачни мускули.
Машките: Имате? Сакате да имате?
Женските: Ви се бендисвит или појќе сте по пивско меше?
Smile
пааа сакам да имат цврсто тело мускули и сето то ама мразам пренабилдани мажи...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by комшивка Вто Јун 30, 2009 5:01 am

kojgode напиша:Jaс не сакам женски со плочки. Т.е. ако се познавет мускули кј женско ептен не ми е убо.

@комшивка: Знам за шо ме викаш ти дома ти ама ај и циф ќе зеам со мене.

Јас?? Не дај Боже!! Немој погрешно мислење да имаш, само за чистење те викам.. Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by Punk Вто Јун 30, 2009 6:04 pm

нејкам плочки ни кј мшко ни кј женско. т.е. билдање мразам. ак си имат нешчо природно убо ак си немат пак убо.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 30, 2009 9:15 pm

^ никој не се родил со плочки. Значи, не ми е јасно шо мојт да имат природно. Или ако сметаш за природно дома сам да си прајт склекој или од кревање цименто или дрва цепкани.....зш овде никој не спомна билдање...општо плочки хахха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by Punk Вто Јун 30, 2009 10:23 pm

јас под природно подразбирам од движење, од активности да си имат тро мускулчиња. а плочки сеп рает најногу со креатин и такви работи така да то е билдање. ако не е нешчо јасно повелете!
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by Ane Пет Jул 03, 2009 4:17 pm

Punk напиша:нејкам плочки ни кј мшко ни кј женско. т.е. билдање мразам. ак си имат нешчо природно убо ак си немат пак убо.
исто!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by П. Саб Jул 04, 2009 3:00 pm

пивско меше ,мојт и буцкаст да е (образи за штипење =)))))
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by KaTeRiNcE Вто Jул 07, 2009 3:14 am

Ane напиша:
Punk напиша:нејкам плочки ни кј мшко ни кј женско. т.е. билдање мразам. ак си имат нешчо природно убо ак си немат пак убо.
исто!
хехе,да да ане познато ми е ова? хаха,додуша уште мислам дек имат мал стомак ама...ти си знајш Laughing успат пак сеедно ми е , Very Happy уствари не...вака сеа...не глеам многу многу во телото,ама да не одам оф топик ај ај...ќе гласам...плочки! cheers
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Плочки Empty Re: Плочки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот