Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плажа..

+12
Болиглава
Angelic
П.
REGINA
METALBOY
Punk
корун
RoTkViCa
The Breaking Dawn
Рокси
Ane
Jordison
16 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Плажа.. Empty Плажа..

Пишување by Jordison Вто Јун 16, 2009 7:38 pm

Кај ојте бе на плажа? Very Happy
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Ane Вто Јун 16, 2009 8:28 pm

За сега само немо друга плажа не сум ојдена Smile
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Рокси Вто Јун 16, 2009 8:37 pm

Кј шо ќе ми текнит, иначе годинава не сум ојдена на плажа Very Happy
Тапа ми е ептен. Барем сега.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јун 16, 2009 9:03 pm

јас од 10ти јуни без прекин одам канео и таму ќе продолжам Smile
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 16, 2009 10:30 pm

јас од 11-ти јуни воркам Немо и то е то Smile

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by корун Сре Јун 17, 2009 4:41 pm

Летна бафча Канео, а користам и пловни објекти...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Punk Сре Јун 17, 2009 4:57 pm

канео
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by METALBOY Сре Јун 17, 2009 7:42 pm

најчесто трета, а по потреба с'рјште
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by REGINA Сре Јун 17, 2009 9:16 pm

секојдневно немо и славија, чат пат гранит.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by П. Чет Јун 18, 2009 5:12 pm

годинава канео и гранит ,а планирам појќе макпетрол(на базен) да одам и на галеб,виагра негде...то
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Angelic Пет Јун 19, 2009 2:43 am

RoTkViCa напиша:јас од 11-ти јуни воркам Немо и то е то Smile

јас од 7ми почнав и таму коскиве ќе си ги остам .. хахахахахахах

ќе имат ваљда време и да појдам и на други плажи =)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Болиглава Пет Јун 19, 2009 3:35 am

Таман се наканив денес да одам на плажа, заврна мамето...

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Џајко Пет Јун 19, 2009 6:16 am

Болиглава напиша:Таман се наканив денес да одам на плажа, заврна мамето...
бркај работа бе
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by METALBOY Пет Јун 19, 2009 10:36 am

1 недела не сум ојден, од јули ке почнам..
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by RoTkViCa Пет Јун 19, 2009 10:56 am

REGINA напиша:секојдневно немо и славија, чат пат гранит.

ај ко ќе дојш немо, помини на вторион шанк......пак можда ќе се познајме хахха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by kojgode Пет Јун 19, 2009 1:47 pm

Неам ојдено досеа и засеа ич неам желба за одење.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Рокси Пет Јун 19, 2009 2:07 pm

^ same here
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Jordison Пет Јун 19, 2009 2:11 pm

ајде, заминав немо
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Болиглава Пет Јун 19, 2009 3:29 pm

Jordison напиша:ајде, заминав немо
ОО бе комерцијало.Smile

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by REGINA Пет Јун 19, 2009 10:40 pm

RoTkViCa напиша:
REGINA напиша:секојдневно немо и славија, чат пат гранит.

ај ко ќе дојш немо, помини на вторион шанк......пак можда ќе се познајме хахха
Мило ми е шо се запознавме. Сори шо делував така тро ко (не ми теквит ни збор)... ама свати ме... полагав денес интерно матура Smile

а иначе колку да не е офтопик, за темава за плаживе, зш е празно кон гранит и натака??????
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Angelic Нед Јун 21, 2009 3:24 pm

REGINA напиша:а иначе колку да не е офтопик, за темава за плаживе, зш е празно кон гранит и натака??????

Јас и Бибе не работиме таму. .. зато Smile Шега шега шегаа Smile

--
веројатно на 1 јули ќе почнат да се отвораат шанковите. Лани беше така..


Последната промена е направена од Rainbow* на Нед Јун 21, 2009 3:37 pm. Мислењето е променето 1 пати
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Angelic Нед Јун 21, 2009 3:41 pm

А лагадин како е? Question
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by pankerishte Нед Јун 21, 2009 11:46 pm

од Канео не сум мрднал 5 години сигурно.
Кога идам Охрид таму сум стандард
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 8:22 pm

љубаништаааааа
ама јас само во август одам на плажа
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by REGINA Чет Јун 25, 2009 2:25 pm

зш само во август? другиве два месеци?

леее само да се потстоплит времево ко шо си бешееееееее!!!!!!!!!
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Плажа.. Empty Re: Плажа..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот