Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Quatro

4 posters

Go down

Quatro Empty Quatro

Пишување by корун Чет Јун 11, 2009 4:54 pm

Од викендов се отворат Quatro со нови газди, нова атмосфера...
Утре (Петок) имат Хаус/Електро вечер највероватно со Диџеј Ате ака Одисеј, а сабота се очеквит да имат Ретро вечер...
Јас ке сум таму и петок и сабота, ак сакат некој автограм нек наминит Laughing


ЕДИТ:
Две вечери со Ате модераторов...

ЕДИТ2:
Немат да сум таму ни петок ни сабота


Последната промена е направена од корун на Саб Јун 13, 2009 5:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Quatro Empty Re: Quatro

Пишување by Болиглава Чет Јун 11, 2009 5:24 pm

А Анита бенд кога се? Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Quatro Empty Re: Quatro

Пишување by корун Чет Јун 11, 2009 5:30 pm

Ко ке не сум јас тука... sunny
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Quatro Empty Re: Quatro

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 3:03 pm

Го средиле малце, порано за нигде беше клубчено.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Quatro Empty Re: Quatro

Пишување by TONI Пет Aвг 07, 2009 3:06 pm

ама нели поќе не работи?
кога и да поминам затворено е
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Quatro Empty Re: Quatro

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 3:14 pm

не знам не сум поминат јас недела дена да ти кажам право ама муабетов ми беше реновирањето е добро. среден е кафичот од ко беф за последен пат.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Quatro Empty Re: Quatro

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот