Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Се плашите од бури?

+8
Болиглава
комшивка
Lastojca
Punk
Ane
kojgode
The Breaking Dawn
Наташа
12 posters

Go down

Се плашите од бури? Empty Се плашите од бури?

Пишување by Наташа Пон Јун 08, 2009 7:51 pm

Јас не, баш ми е фенци да фрчет громој, да светкат, олуја, такви работи, да си метиш во глата.
Вас? Question

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јун 08, 2009 7:53 pm

обожавам бурии. обожавам да пукат од громој да претурвит дожд и такви работи и да сум надвор ко ќе врнит. уживам :D
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by kojgode Пон Јун 08, 2009 8:09 pm

Јас не обожавам, ама интересно ми е да глеам громој. Иначе ме фаќет мали депресии на дожд.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by Ane Пон Јун 08, 2009 9:40 pm

Мене страв ми е коке дуват силен ветар и коке грмит Neutral
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by Punk Пон Јун 08, 2009 10:55 pm

јако ми е. ако после то немат земјотреси. иначе обожавам да глеам и да врнит ногу и да трчам сама по дождон
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by Lastojca Пон Јун 08, 2009 11:45 pm

сакам многу ама ак сум дома и само да гледам и слушам Very Happy ..едино ми е страв ако сум сама некаде надвор
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by комшивка Пон Јун 08, 2009 11:47 pm

јас обожавам да врнит и грмит и да седам дома... мојт и струја да снемат...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by Болиглава Вто Јун 09, 2009 12:42 am

Јас нејќам да грмит. Мама плачит да го изгаснам компјутеров и требит да и бојам боенки на сестра ми.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 09, 2009 1:02 am

^ хахахахахаа


јас УМИРАМ ко ќе грмит и секат....значит ако сум дома се покривам со перници и ќебиња да не гледам и не слушам, а ако сум надвор ќе требит да ме плискате со вода ко ќе се онесвестам хаха

иако шо е за право малце се поднавикнав ко бевме сплит ко грмеше, ама сепак пискав ко ненормална а цел клас бевме кај нас в соба хахаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by Jordison Вто Јун 09, 2009 12:24 pm

Обожавам дур грмиттттт
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by METALBOY Вто Јун 09, 2009 2:38 pm

Jordison напиша:Обожавам дур грмиттттт
а посбно ко ке е во близина Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by Angelic Вто Јун 09, 2009 8:58 pm

METALBOY напиша:
Jordison напиша:Обожавам дур грмиттттт
а посбно ко ке е во близина Very Happy

АААААААА најмногуу!!!!!!!!!!!!!! седам на тераса.. а надвор грмит ли грмит =)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Се плашите од бури? Empty Re: Се плашите од бури?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот