Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Џајко!!!

Go down

Џајко!!! Empty Џајко!!!

Пишување by The Breaking Dawn Сре Јун 03, 2009 12:29 am

Ај веќе ко отвараме за сите, еве една и за Џајко.
ај сеа честитајте роденден tongue

јас ја иам честа прва Laughing


СРЕЌЕН РОДЕНДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers
(да бе сите пораснаа Sadtongue)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Болиглава Сре Јун 03, 2009 12:36 am

Џајко џајко, неранимајко. Среќен роденден брату. Остани бесен и див.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Батерфлај Сре Јун 03, 2009 12:58 am

Среќен роденден,се најубо. 18 полниш?
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by комшивка Сре Јун 03, 2009 1:02 am

Среќен роденден ! drunken drunken
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Џајко Сре Јун 03, 2009 1:25 am

хаха, фала на сите. да 18 :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 29
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Bleak Сре Јун 03, 2009 2:25 am

ЏајкоОООООООО.... Најсреќен роденден... шо ти лежит на душа да ти лежит в кревет... Охохо... сеа со ќејф ќе мојш баланс да влезиш и на Софка и Угринон вака---> .!. TALK TO THE HAND BITCH!!! Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by kojgode Сре Јун 03, 2009 2:47 am

Aj среќен роденден, баланс да те пуштет после 12 итн.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by корун Сре Јун 03, 2009 9:41 am

Ајде Чајко среќен роденден....

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by grgrgr Сре Јун 03, 2009 9:54 am

srejcen rodenden dzajko sve najubo:P

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by RoTkViCa Сре Јун 03, 2009 12:19 pm

среќен роденден

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by REGINA Сре Јун 03, 2009 12:35 pm

да не речиш не реков Среќен роденден а ти пак врти ја глата по пат tongue
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Џајко Сре Јун 03, 2009 12:55 pm

REGINA напиша:да не речиш не реков Среќен роденден а ти пак врти ја глата по пат tongue
нееее, кога?? те неам јас видено досеа во живо :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 29
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by kojgode Сре Јун 03, 2009 12:59 pm

Не мами бе Џајко. Мене ми рече ја видов регина ама и ја свртив глава попат.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by TL Сре Јун 03, 2009 1:07 pm

Среќен роденден, се најубо.
TL
TL
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by METALBOY Сре Јун 03, 2009 1:55 pm

Голем да растиш, сите желби на број и се најубо.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Punk Сре Јун 03, 2009 2:45 pm

ај среќен роденден голем!
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Ane Сре Јун 03, 2009 3:40 pm

Ај Џајко среќен роденден, голем да растиш да ти се исполнет сите желби итн... Smile
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Рокси Сре Јун 03, 2009 4:40 pm

Хепи брдеј ту ју
брцни прсте у струју
итн
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Angelic Сре Јун 03, 2009 8:39 pm

ИИИИИИИИИИИ па ти денес си имал роденден?! Surprised


аууу Пресреќен роденден и се најубо да ти се дешават во животот Smile cheers
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by П. Сре Јун 03, 2009 11:38 pm

среќен роденден се најубо =)
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Џајко Сре Јун 03, 2009 11:39 pm

Уш еднаш фала на сите. :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 29
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by *UnIqUe* Чет Јун 04, 2009 3:04 pm

Malce so zakasnuvanje ama aj Happy Birthday Very Happy
....p.s. neso mi se ispodesava so mak poddrska Evil or Very Mad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот