Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Џајко!!!

+15
Ane
Punk
METALBOY
TL
REGINA
RoTkViCa
grgrgr
корун
kojgode
Bleak
Џајко
комшивка
Батерфлај
Болиглава
The Breaking Dawn
19 posters

Go down

Џајко!!! Empty Џајко!!!

Пишување by The Breaking Dawn Сре Јун 03, 2009 12:29 am

Ај веќе ко отвараме за сите, еве една и за Џајко.
ај сеа честитајте роденден tongue

јас ја иам честа прва Laughing


СРЕЌЕН РОДЕНДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers
(да бе сите пораснаа Sadtongue)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Болиглава Сре Јун 03, 2009 12:36 am

Џајко џајко, неранимајко. Среќен роденден брату. Остани бесен и див.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Батерфлај Сре Јун 03, 2009 12:58 am

Среќен роденден,се најубо. 18 полниш?
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by комшивка Сре Јун 03, 2009 1:02 am

Среќен роденден ! drunken drunken
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Џајко Сре Јун 03, 2009 1:25 am

хаха, фала на сите. да 18 :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Bleak Сре Јун 03, 2009 2:25 am

ЏајкоОООООООО.... Најсреќен роденден... шо ти лежит на душа да ти лежит в кревет... Охохо... сеа со ќејф ќе мојш баланс да влезиш и на Софка и Угринон вака---> .!. TALK TO THE HAND BITCH!!! Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by kojgode Сре Јун 03, 2009 2:47 am

Aj среќен роденден, баланс да те пуштет после 12 итн.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by корун Сре Јун 03, 2009 9:41 am

Ајде Чајко среќен роденден....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by grgrgr Сре Јун 03, 2009 9:54 am

srejcen rodenden dzajko sve najubo:P

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by RoTkViCa Сре Јун 03, 2009 12:19 pm

среќен роденден
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by REGINA Сре Јун 03, 2009 12:35 pm

да не речиш не реков Среќен роденден а ти пак врти ја глата по пат tongue
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Џајко Сре Јун 03, 2009 12:55 pm

REGINA напиша:да не речиш не реков Среќен роденден а ти пак врти ја глата по пат tongue
нееее, кога?? те неам јас видено досеа во живо :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by kojgode Сре Јун 03, 2009 12:59 pm

Не мами бе Џајко. Мене ми рече ја видов регина ама и ја свртив глава попат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by TL Сре Јун 03, 2009 1:07 pm

Среќен роденден, се најубо.
TL
TL
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by METALBOY Сре Јун 03, 2009 1:55 pm

Голем да растиш, сите желби на број и се најубо.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Punk Сре Јун 03, 2009 2:45 pm

ај среќен роденден голем!
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Ane Сре Јун 03, 2009 3:40 pm

Ај Џајко среќен роденден, голем да растиш да ти се исполнет сите желби итн... Smile
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Рокси Сре Јун 03, 2009 4:40 pm

Хепи брдеј ту ју
брцни прсте у струју
итн
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Angelic Сре Јун 03, 2009 8:39 pm

ИИИИИИИИИИИ па ти денес си имал роденден?! Surprised


аууу Пресреќен роденден и се најубо да ти се дешават во животот Smile cheers
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by П. Сре Јун 03, 2009 11:38 pm

среќен роденден се најубо =)
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Џајко Сре Јун 03, 2009 11:39 pm

Уш еднаш фала на сите. :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by *UnIqUe* Чет Јун 04, 2009 3:04 pm

Malce so zakasnuvanje ama aj Happy Birthday Very Happy
....p.s. neso mi se ispodesava so mak poddrska Evil or Very Mad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Џајко!!! Empty Re: Џајко!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот