Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Google mugl

2 posters

Go down

Google mugl Empty Google mugl

Пишување by kojgode Пон Мај 11, 2009 8:43 pm

Има на Гугл еден натпревар, деца си играат со нивното лого. На едно од скиците, го има и македонското знаме. Па, ако ви се гласа....
Од 7-мо до 9-то одделение, регион 4. http://www.google.com/doodle4google/vote.html#
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Google mugl Empty Re: Google mugl

Пишување by корун Вто Мај 12, 2009 7:12 pm

Гласав, обавезно гласајте сите...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот