Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кладилничарење

3 posters

Go down

Кладилничарење Empty Кладилничарење

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 11:42 pm

Иако не ми е хоби, еднаш двапати пишам во месецот колку да си мамам памет. Иначе темава убо е да послужит ко исповед за некој затуцани фаци во кладилничарскиот свет...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кладилничарење Empty Re: Кладилничарење

Пишување by grgrgr Пон Апр 27, 2009 11:57 pm

karo-vecen gubitnik,petre-maler

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кладилничарење Empty Re: Кладилничарење

Пишување by Џајко Вто Апр 28, 2009 12:04 am

hahahahaha
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кладилничарење Empty Re: Кладилничарење

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот