Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FA Premier League

3 posters

Go down

FA Premier League Empty FA Premier League

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 11:27 pm

Според мене најинтересен фудбал моментално, мојш да гледаш прекрасна утакмица макар и некој тотални аутсајдери (ако воопшто может така да се наречет во споредба со нашиве). Дерби утакмици во 90% од случаиве се играт прекрасен фудбал и шо е најважно скоро секоаш не неизвесно до крај на сезона.

Ако би требело да избирам мој фаворит би ги издвојл Арсенал иако не се покажаја во добро светло ова сезона...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

FA Premier League Empty Re: FA Premier League

Пишување by Page Чет Апр 30, 2009 2:37 am

И оваа лига ја зафркнаа Евреиве на велико. Кога почнаа да местат утакмици, ќе ја бараме со боринче.

Порано во Англија беше битен угледот, па тек после успехот.
Сега парите се први, па тек после следат.......парите.
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

FA Premier League Empty Re: FA Premier League

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 4:02 am

корун напиша:Според мене најинтересен фудбал моментално, мојш да гледаш прекрасна утакмица макар и некој тотални аутсајдери (ако воопшто может така да се наречет во споредба со нашиве). Дерби утакмици во 90% од случаиве се играт прекрасен фудбал и шо е најважно скоро секоаш не неизвесно до крај на сезона.

Ако би требело да избирам мој фаворит би ги издвојл Арсенал иако не се покажаја во добро светло ова сезона...
в година ке ги биит.Абе ке земет Лига на Шампиони ке вииш Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

FA Premier League Empty Re: FA Premier League

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот