Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Парк 4seasons

4 posters

Go down

Парк 4seasons Empty Парк 4seasons

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 11:23 pm

Следно во Парк, ваши слики од таму, интересни настани, како си поминавте?

Јас последно бев на Драган БС Костиќ и беше ок, убо музиче само фалеа љуге...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Парк 4seasons Empty Re: Парк 4seasons

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 28, 2009 11:29 am

јас последно бев на Владо Јаневски и си поминав ПРЕЕЕЕнајубо....алал да му е....само едно ме интересират, кај ги редет сликине од таму со сликет? На главнана страна нивна не се.....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Парк 4seasons Empty Re: Парк 4seasons

Пишување by Obibos Вто Апр 28, 2009 4:52 pm

Јас последно на владо јанески и ми идаше да се убијам со нож во скок од шо ми беше досадно и дј-он без врска пушташе песми...а на драган беше суперче
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Парк 4seasons Empty Re: Парк 4seasons

Пишување by Angelic Саб Мај 23, 2009 8:58 pm

Вчера на Бени. Супер беше. Море пресупер Wink))
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Парк 4seasons Empty Re: Парк 4seasons

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот