Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prison Break

+3
комшивка
s...
kojgode
7 posters

Go down

Prison Break Empty Prison Break

Пишување by kojgode Чет Апр 23, 2009 3:44 pm

Бегство од затвор. Дали го гледате овој сериски филм кој мене ми е омилен? И дали можеби сте заљубени во некој од ликовите како јас што сум заљубен во Софија? И кој е најпаметен од сите или Мајкл?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 2:33 pm

nzm mislam deka go iam gleano filmov ama ne mi tekvit koj bese..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by комшивка Сре Окт 14, 2009 6:21 pm

Јас го гледам конечно сега денојве.. последниве 2 недели уствари и ми е
многу закон, иако сум уште кај 2ра сезона и освен ако нешто понатаму не
се сменит, Мајкл ис д бест Prison Break Icon_biggrin
Во принцип не се вљубвам во ликој, актери и слично, ама ме палит вака Линколн... Prison Break Icon_cool
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by Џајко Сре Окт 14, 2009 9:12 pm

s... напиша:nzm mislam deka go iam gleano filmov ama ne mi tekvit koj bese..

јас дури се троумам кој беше
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by The Breaking Dawn Чет Окт 15, 2009 5:16 pm

ептен јако осмислено филмчиште е ова. Cool
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 1:01 am

јас искрено заљубена мислам дека сум во Мајкл, и Prison Break најзакон серија ми е. Дома на двд ги имам сите сезони и стигната сум до 4та сезона и за ден или два сите ќе ги имам доглеано и така....... иначе Софија уба е, ама глупо беше шо Џејмс ја лажеше цело време....... и Компанијата се надевам дека ке ја уништет (ко шо е на крајот на секоја серија или филм дека доброто победвит хаха) и дека Scylla ке е покажана низ цел свет........
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by Ane Пон Ное 02, 2009 1:25 am

Леле Ники и овде? е неможам појке со тебе!!!! Полуде ти готово...:S:)
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 1:31 am

Ane напиша:Леле Ники и овде? е неможам појке со тебе!!!! Полуде ти готово...:S:)

остај то сеа, ти кажав со мене соба ке делиш Prison Break Icon_biggrin
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by Џајко Пон Ное 02, 2009 9:16 pm

Јас од пред 1 месец сум стигнат до пола од 4та сезона и уште не ја иам доглеано зш некако ми се здосади ептен искомплицираја.. А иначе поуба ми е она црнана од третана сезона шо ќе се сплеткат со линколн :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by комшивка Пон Ное 02, 2009 10:05 pm

Џајко напиша:Јас од пред 1 месец сум стигнат до пола од 4та сезона и уште не ја иам доглеано зш некако ми се здосади ептен искомплицираја.. А иначе поуба ми е она црнана од третана сезона шо ќе се сплеткат со линколн :D

женска му на онај Вистлер? слатка е Prison Break Icon_smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 10:10 pm

Џајко напиша:Јас од пред 1 месец сум стигнат до пола од 4та сезона и уште не ја иам доглеано зш некако ми се здосади ептен искомплицираја.. А иначе поуба ми е она црнана од третана сезона шо ќе се сплеткат со линколн :D

абе да многу е искомплицирано ама не е толку досадно пошо се нови работи се дешавет нон стоп и нз дали си стигнат до она кј шо ќе умрит во цефкана за вода онај Бред Белик е тука премногу ми беше жал за него кутар само мајка му си ја имаше........ Prison Break Icon_surprised
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by Џајко Пон Ное 02, 2009 11:52 pm

стигнат сум ама не морат да им го раскажиш на другиве Smile
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by Ane Вто Ное 03, 2009 12:30 am

^ Oпседната е со филмов зато вака прајт... Smile
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by NiKi Вто Ное 03, 2009 11:35 am

ам ај веќе шо да прам......... Prison Break Icon_cool другиве не морат да читет јас шо пишам....... хахаха и еф ане кажа зш го раскажвам хаха
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Prison Break Empty Re: Prison Break

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот