Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ме болит...

+24
katusch
*UnIqUe*
s...
STIFLER
KaTeRiNcE
Punk
Gallowsraven
мирАл
Mary Jane
корун
pankerishte
комшивка
Bleak
Jordison
Marej
Ivana
Lastojca
METALBOY
tHeJunKy
kojgode
The Breaking Dawn
RoTkViCa
Болиглава
Џајко
28 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Bleak Нед Апр 26, 2009 9:32 pm

Душава зш некои луѓе не се фер спрема мене... ама ќе поминит... ваљда...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 27, 2009 2:00 am

нозевеееееееееее

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Gallowsraven Пон Апр 27, 2009 10:10 am

И мене душава...
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 27, 2009 1:55 pm

глата. ми пукат.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Punk Пон Апр 27, 2009 3:30 pm

и мене
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by KaTeRiNcE Пон Апр 27, 2009 3:38 pm

Глава од шо ми се спијат...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Marej Пон Апр 27, 2009 9:40 pm

Глава, премногу!

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by STIFLER Пон Апр 27, 2009 9:45 pm

Болиме курац
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 28, 2009 11:16 am

се ме болит.,..настината сум pale

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by METALBOY Вто Апр 28, 2009 3:12 pm

по малце грлово и по малце ногава (од времево ке да е)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by s... Чет Апр 30, 2009 8:36 pm

грбоооооооооов...уфффф
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Punk Чет Апр 30, 2009 8:36 pm

вратоов Sad
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 03, 2009 9:42 pm

Sredniov prst od nogava Sad Si go udriv Sad Sad Sad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by STIFLER Нед Мај 03, 2009 10:04 pm

Мозоков
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 9:55 pm

глава веќе не да ме болит... кај и да е, ќе прснит... не ми е за друго, ѕидов ке се извалкат...
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Болиглава Чет Јун 25, 2009 2:04 am

Љубовниов мускул. Ептен.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by RoTkViCa Чет Јун 25, 2009 9:16 pm

срцево....

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Ane Пет Јун 26, 2009 2:22 am

душава.......
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Bleak Пет Јун 26, 2009 12:42 pm

к*р*в за све...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by RoTkViCa Пет Јун 26, 2009 3:33 pm

и мене почвит....

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Џајко Пет Јун 26, 2009 3:58 pm

Ме болит мозоков
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by kojgode Пет Јун 26, 2009 7:56 pm

RoTkViCa напиша:и мене почвит....
Хемафродит си?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Bleak Пет Јун 26, 2009 8:21 pm

^ хаха Very HappyVery HappyVery Happy

Ме болит новчаникоф... празен ќе бидит сабајле ради ноќва шо следит Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Ane Пон Jул 13, 2009 1:58 am

Глава и то многу!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by hollow Пон Jул 13, 2009 2:38 am

Me bolit kurov za se....
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Ме болит... - Page 2 Empty Re: Ме болит...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот