Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали има лезбејки на Марс?

+4
Marej
Џајко
kojgode
Болиглава
8 posters

Go down

Дали има лезбејки на Марс? Empty Дали има лезбејки на Марс?

Пишување by Болиглава Пет Апр 17, 2009 7:31 pm

Мене ова прашање ме мачи уште од најмали нозе? Што мислите вие за оваа проблематика?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има лезбејки на Марс? Empty Re: Дали има лезбејки на Марс?

Пишување by kojgode Пет Апр 17, 2009 7:33 pm

Jaс мислам дека има премногу. Па затоа имаат мала популација која не дури не можеме да ја забележиме. И сеуште бараме живот на таа планета.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали има лезбејки на Марс? Empty Re: Дали има лезбејки на Марс?

Пишување by Џајко Пет Апр 17, 2009 8:12 pm

Јас мислам дека има, но вистинското прашање е дали тие навистина имаат само една цицка??
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има лезбејки на Марс? Empty Re: Дали има лезбејки на Марс?

Пишување by Marej Саб Апр 18, 2009 8:03 pm

Интересно, но дали е вистина дека тие имат способност да се репродуцираат?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има лезбејки на Марс? Empty Re: Дали има лезбејки на Марс?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 2:43 pm

Имат како немало Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали има лезбејки на Марс? Empty Re: Дали има лезбејки на Марс?

Пишување by grgrgr Нед Мај 10, 2009 7:10 pm

Pa od sigurni izvori razbrav deka na mars ne samo sto imalo lezbejki tuku tie imale sposobnost da se reproduciraat pri ssto sozdavale potomci koi imale edna da ne recam cicka megutoa 2 polovi organi i maski i zenski

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали има лезбејки на Марс? Empty Re: Дали има лезбејки на Марс?

Пишување by sokol Нед Мај 10, 2009 8:27 pm

не се кењајте ве молам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали има лезбејки на Марс? Empty Re: Дали има лезбејки на Марс?

Пишување by hollow Нед Мај 10, 2009 10:17 pm

и отворите пенџере да се проветрит зш смрдит
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали има лезбејки на Марс? Empty Re: Дали има лезбејки на Марс?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот