Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-_-My Brute-_-

2 posters

Go down

-_-My Brute-_- Empty -_-My Brute-_-

Пишување by Golub-Samoubica Нед Апр 12, 2009 3:49 pm

Креирајте си свој "Brute" и вклучете се во фантастичните борби со него.Игрицава е многу заразна пробајте ја.
Ако сакате да бидете мојата прва регрута одите на овај линк http://mr-sulko.mybrute.com .

Внимание!
Многу сум јак во играва ако ме предизвикате лом прам.

(Појаснување: Ko ке кликните на линкон лево ви се појавуват чоече со прашалник .е таму прво име ке си напишите над него и после ке прајте Лик на чоечето зш ова она.И друго од ко ке го напрајте чоечето стегајте Start Fight долу и ке се тепате со моено чоече Mr Sulko метла ке ве сторам)
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

-_-My Brute-_- Empty Re: -_-My Brute-_-

Пишување by Џајко Нед Апр 12, 2009 6:22 pm

Јас напрајв едно црнче и те истепав. мухаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

-_-My Brute-_- Empty Re: -_-My Brute-_-

Пишување by Golub-Samoubica Нед Апр 12, 2009 6:40 pm

Џајко напиша:Јас напрајв едно црнче и те истепав. мухаха

Није Могуче.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

-_-My Brute-_- Empty Re: -_-My Brute-_-

Пишување by Golub-Samoubica Вто Апр 14, 2009 5:31 pm

Ej људи ојте на овај линк http://baba-vangja.mybrute.com и напрајте по едно детуле да ми кревате Еxpirience .
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

-_-My Brute-_- Empty Re: -_-My Brute-_-

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот