Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

+17
Gallowsraven
RoTkViCa
METALBOY
Bleak
П.
Ivana
Lastojca
Mary Jane
комшивка
The Breaking Dawn
мирАл
Punk
TONI
Болиглава
Рокси
Marej
Наташа
21 posters

Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Наташа Пон Апр 06, 2009 5:55 pm

Шо мислите за нив?
Мислите дек со нив се искажвит љубов, или па страст, или е само чаламење од типот -Еј види иам женска/дечко?, ако се на видно место?
И дали често практикувате? cherry
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Marej Пон Апр 06, 2009 5:56 pm

Шлифка ти е ногу ретро работа. Честопати се прајт неприметно, ненамерно така да од горенаведените причини ниедна нема да одберам.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Рокси Пон Апр 06, 2009 6:25 pm

Хаа мн сакам да касам (али не и рана да оставам), а шливки мразам Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Болиглава Пон Апр 06, 2009 7:49 pm

Многу јак филинг ми е дур се прајт, трагата и не ми значит нешто.

Едит: касање... сакам да касам, сакам и да ме поткасвет ама со усул.

Едит 2: слични тракатаници не сакам њаањањањаааа.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by TONI Пон Апр 06, 2009 7:51 pm

шливк-можда ненамерно или во пијанство,а мн сакам усни да гризам и да ги малтретирам,посебно ако се убај и поголеми.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Punk Пон Апр 06, 2009 8:34 pm

грдо ми е ко ќе глеам некој кај шо се цицет и после траги оставет и мразам некој да ме касат а јас сакам да касам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by мирАл Пон Апр 06, 2009 8:41 pm

Мојт касање, да не е касање крвишта да летет после то, некое си секси касање!
А за шлифките имат некој намерно шо си ги прает низ цел врат и то глупо ми е, а често се дешават на не сакање од премногу возвишување Razz
и тоа
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 06, 2009 8:46 pm

Болиглава напиша:Многу јак филинг ми е дур се прајт, трагата и не ми значит нешто.

Едит: касање... сакам да касам, сакам и да ме поткасвет ама со усул.

Едит 2: слични тракатаници не сакам њаањањањаааа.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by комшивка Пон Апр 06, 2009 8:47 pm

аууу мразам шлифки!! ни да прам ни да ми прајт некој! се прифаќат само нежно грицкање на усни....
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Mary Jane Пон Апр 06, 2009 8:49 pm

комшивка напиша:аууу мразам шлифки!! ни да прам ни да ми прајт некој! се прифаќат само нежно грицкање на усни....

Исто.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Lastojca Пон Апр 06, 2009 8:56 pm

ич нејкам шлифки...ама мојт да се напрајт ненамерно....касање//хм..мојт ама со усул нежно шо би се рекло..и мразам лижење да напоменам!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Ivana Пон Апр 06, 2009 9:48 pm

глупо ми е се од наведеново.... мислам дек едноставно немат потреба
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by П. Пон Апр 06, 2009 11:18 pm

шлифки НЕ , сакам шмукање усни ,можда и касање ама нежно ко шо викет погоре Smile
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Bleak Вто Апр 07, 2009 12:37 am

Шлифки сакам, касање да јако ми е.... слични тракатанцииии... штипење е кул... хех Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by METALBOY Пон Апр 13, 2009 4:37 pm

Ivana напиша:глупо ми е се од наведеново.... мислам дек едноставно немат потреба
и мене, и јас исто мислам и чувствувам Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 13, 2009 4:39 pm

Lastojca напиша:ич нејкам шлифки...ама мојт да се напрајт ненамерно....касање//хм..мојт ама со усул нежно шо би се рекло..и мразам лижење да напоменам!

д сејм
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 13, 2009 5:59 pm

Bleak напиша:Шлифки сакам, касање да јако ми е.... слични тракатанцииии... штипење е кул... хех Very Happy

blazo ti si sadomazo.


tongue tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Gallowsraven Сре Апр 15, 2009 10:43 am

Ни љубов, ни страст, ни
чаламење дека дечко ак се на видно место... Едноставно не можам ко ќе седам со дечко само да зборвам или да го глеам, да седам мирна... Мислам зависит кај си нормално. Морам да штипам, да касам, шлифки да прам, можда и по некое меко шамарче да лепнам... xDDD
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Angelic Нед Мај 03, 2009 7:25 pm

Шливки НЕ.
Касање да (ама со усул)
ха лижење накај вратов..(ама со усул)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 10:51 pm

Шливки онака ненамерно ок е се прифаќат... ама шмукање со цел да се остајт шливка ми е е безвезе а касање нешо демек нежно... само да не е монотоно и досадно бе Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Азра Вто Aвг 04, 2009 12:19 pm

оставањето траги на партнерот ми е бесмислено ако е за очите на другите.
сум дивјак, си признавам, и со усул и без усул. мразам шливки, а посебно намерни. се случиле, не велам не, пијан бил чоек....
сите други мали слатки задоволства со мала доза на болка (касање, гребење) ми се дел од страста, во никој случај навика или секојдневие во општењето со партнерот.
сакам да носам белези (не долготрајни де), мазохист сум и духовен и физички.
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Angelic Сре Aвг 05, 2009 2:15 pm

^ ај лајк ит. Го имам истото мислење. Ако е во духот на страста.. тогаш лет ит би. :D

Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Азра Чет Aвг 06, 2009 2:22 pm

каков одговор! јако песниште, нема што Very Happy

се прашувам само која им е поентата на шливкаџиите?
демек обележвет територија? No
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Angelic Чет Aвг 06, 2009 7:59 pm

Песната е аууфф Very Happy

а шливкаџиите.. хм.. шо знам шо им е филмот. Пострашен е филмот на тие шо со гордост ги покажуваат шливките. Оставање шлифки, касање и слични тракатанци 536870
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Џајко Пон Aвг 10, 2009 4:02 am

Шлифки не.
Нежно гризење или грицкање да. Smile
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Оставање шлифки, касање и слични тракатанци Empty Re: Оставање шлифки, касање и слични тракатанци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот