Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фејсбук, мајспејс, хајфај

+7
Obibos
METALBOY
Mary Jane
Golub-Samoubica
kojgode
комшивка
корун
11 posters

Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by корун Сре Апр 01, 2009 10:33 pm

Фејсбук, доста популарен сервис Neutral, критикуван на сите страни, де за можност на искориствење на лични податоци, де за сников нов, за то колку мајки и татковци биле членој и сите нрдој кој поминвеле по дестина сати денот онлајн. Мене ми е ок, а и стариот скин ми беше некако претрупан со информаци, исто ко и новиов. Малце да е посреден и ке е супер.

Мајспејс ми е некако шити, језда имат доста опции ама од старт не ме привлече.

Хи5 - 80% се индијци и чудни фаци - во главно мањаци, се пуштет спамој по профили, слаби скиној, без игри, и слични глупости.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by комшивка Сре Апр 01, 2009 10:39 pm

во целост земени големи срања се сите.... Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by kojgode Чет Апр 02, 2009 12:48 am

Све срање. Ама фејсбук користам зш сакам Тања писи френд да ја клам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 1:21 am

Фејсбук, мајспејс, хајфај 68701508hh8
Воглавно овај вурусов 90% го имет на hi5 и му пуштат спамој со него на сите фриендој. Ако го сретните обавезно да стегните на сликава без думање.

Каква теткица во живо имат пуффф.Она је лепша од ночи!!!
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by Mary Jane Пет Апр 03, 2009 6:25 pm

Креирав профил на Фејсбук само заради брачед ми шо е во Америка. Интересни ми се сите квизој и тестој, ама имат милион линкој и ме нервират то. Ама не го користам често.
Хајфајв вриет од малишани и некои напорни дечишта. И ме нервират особено вокабуларот шо се користит:"zakon4e, uzivki4, te 6akufkam, 6watko..." и тако даље.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 9:40 pm

имам хи5, турен од вируси и забрането ми е да влегвам (од тато), имам бапнато неколку слики колку да не е без ич, на сите шо ми имет побарано да ми се френдој ги адвам и толку нишчо поке Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by Obibos Нед Апр 05, 2009 3:04 am

Фејсбук ради покер држам зш на хајпет покерон е лајна
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by Gallowsraven Нед Апр 05, 2009 12:18 pm

Hi5 ми е ептен срање, многу шарено, премногу глупи апликации, здосадено... MySpace ми е ОК, мојш да најш се шо те интересират, ама Facebook ми е наједноставно и најлесно за употреба и најмногу го користам.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by kojgode Нед Апр 05, 2009 12:53 pm

Јас Саравита користам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by Bleak Вто Апр 07, 2009 11:39 am

Иам све... хајфајф го чувам само за слики да и дам линк на некоја да видит слики мој... farao мајспејс е солиден... посебно едно време ко кисннеф на рокстарс... Very Happy а фејсбук моментално го користам најмногу и најфаца ми е од сите 3... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 12:42 pm

kill hi5! поглупо нешо немат.

лицекнига - сега го напрајв чисто поради шо цело друштво ми е.

мајспејс- ми е кул.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by Џајко Нед Мај 24, 2009 2:05 pm

Rainbow* напиша:kill hi5! поглупо нешо немат.

лицекнига - сега го напрајв чисто поради шо цело друштво ми е.

мајспејс- ми е кул.

исто

исто

исто
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by METALBOY Нед Мај 24, 2009 2:31 pm

на хи5 кој шо ке се појавит го адвам (турено од вируси е иначе)
фејсбук сега напрајв чисто онака квизојне ги прам и само познати личности ставам
мајспејс е уш то ми фалит
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by корун Нед Aвг 01, 2010 6:28 pm

Ми се допаѓа оваа дискусија
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фејсбук, мајспејс, хајфај Empty Re: Фејсбук, мајспејс, хајфај

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот