Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mестени натпревари

+4
kojgode
Mary Jane
корун
sokol
8 posters

Go down

Mестени натпревари Empty Mестени натпревари

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 3:03 pm

на овај форум можете и да се збогатите ако ги слушате советите на нашите кладилничари king
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 8:56 pm

денесните натпревари изненадија а тоа се случува многу ретко така да на следното типување уплатете и ќе заработите добра сума
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 9:40 pm

Да ако денес ве зафркна сокол со 50 денари, јас ви гарантирам за следните да ги уплатите со 100...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 10:00 pm

Ова до Сокол: Колку време се занимаваш со типување? Морат да знајме колкав ти е стажот.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 10:22 pm

уште од мојата 8 ма година
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 1:08 am

Бравос, тоа е прилично долго искуство, ретко се наоѓаат толку искусни кладилничари.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:17 am

Те заебавет децава сокол како дозвољаваш вака.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 2:35 pm

kojgode напиша:Те заебавет децава сокол како дозвољаваш вака.

Не, не го зафркавам, само за поздрав е то шо толку се занимават со кладење.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by Џајко Пон Јан 12, 2009 11:19 pm

Јас сакам да кажам една анегдотра во која се најдов заедно горенаведениот искусен кладионичар.
Си седевме еден петок на училиште кога мојот другар кажа дека утакмицата Хал-Ман Сити е наместена и треба да испадне 1!
Но за "лоша среќа" таа утакмица на полувреме бесе 0:4!
:D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 10:39 pm

Сите од горенаведените утакмици излегоја како што реков освен македонија бидејќи имаше некорекно судење од страна на романските судии.
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by mitan Нед Јан 18, 2009 11:25 am

рекреативо хуелва-спортинг гихон X
спортинг гихон немат нерешено од ко е почнато првенствоно....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 10:34 pm

андреев мислам дека ке напрајт изненадување...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by pankerishte Чет Јан 22, 2009 3:19 am

Чекај ова е местени натпревари или ваши типувања?
Најте таму некој човек,брачед шо ви играт хокеј во 2ра словачка лига и да се кладиме ко луѓе Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by Bukic Чет Јан 22, 2009 3:34 pm

pankerishte напиша:Чекај ова е местени натпревари или ваши типувања?
Најте таму некој човек,брачед шо ви играт хокеј во 2ра словачка лига и да се кладиме ко луѓе Smile

не бе не се местени туку типување ама немаше друг топик и зато овде иначе ништо вчера на то ливчето со тениси сабајлево го чекав усте гулбис водеше 4-2 во 5ти сет и изгуби 4-6 Sad
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by pankerishte Чет Јан 22, 2009 8:17 pm

Ko ke не е речено не е Evil or Very Mad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Mестени натпревари Empty Re: Mестени натпревари

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот