Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мsn messenger

+4
kojgode
METALBOY
Lastojca
корун
8 posters

Go down

Мsn messenger Empty Мsn messenger

Пишување by корун Сре Апр 01, 2009 10:19 pm

Забелешки, коментари, проблеми и слично...

Излезе нова верзија 9, не е нешо сјајна, посебно за постари компјутери. Ваљда користите и MSNplus за да сте закон меѓу другите со ник во боја и така натака...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by Lastojca Сре Апр 01, 2009 10:22 pm

јас ја имам 9кава и не ме бендисвит нешо ама се навикнав и сеа ок ми е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by METALBOY Сре Апр 01, 2009 10:31 pm

јас имав инсталирано неколку од поновиве верзии и незнам зш ама стално паѓаше, сега го користам старион и супер ми е (неможет да ми пуштет нуги Very Happy )
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by kojgode Чет Апр 02, 2009 12:46 am

Јас сум Олд Скул си користам осми43.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 1:36 am

Месенџер
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by Marej Чет Апр 02, 2009 12:39 pm

Не, јас сум олд скул зш користам или Меебо или Њиндоњс мессенгер без ливе измеѓу.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by Lastojca Пет Окт 30, 2009 8:16 pm

дали некој мојт да ми обвјаснит шо да прам со фејсбукон шо не можам да влезам? па после на мсн шо не можам да влезам па после на меил шо не можам да влезам и не можам нишо да напрам....и зш некој би влегвел од кј мене и како го напрај то нешо и не е фер па дајте ми некоја надеж
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by tHeJunKy Пет Окт 30, 2009 8:51 pm

Компјутерот дан ти е заформатирвење?
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by корун Пет Окт 30, 2009 9:28 pm

Lastojca напиша:дали некој мојт да ми обвјаснит шо да прам со фејсбукон шо не можам да влезам? па после на мсн шо не можам да влезам па после на меил шо не можам да влезам и не можам нишо да напрам....и зш некој би влегвел од кј мене и како го напрај то нешо и не е фер па дајте ми некоја надеж

Пробај со рекавер пасворд некоја таква опција, прво на имејлот, преку сикрет куешчн и такви слични опции, после од ко ке влезиш во емајлот, напрај пасворд рекавери и на фејсбук, и на крај ак е успешно, мени сикрет куешчн на имејлот и све е готово. Ваљда...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by Lastojca Саб Окт 31, 2009 1:56 pm

ам пробав така ама не можит..ааа!! се нервирам вака..си останав без фб Мsn messenger Icon_sad не за друго на ресторант сити напредував доста
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by Marej Саб Окт 31, 2009 6:54 pm

Нечу мсн, си користам ме-ебо, најубо ми е.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by Angelic Саб Окт 31, 2009 7:22 pm

Lastojca напиша:јас ја имам 9кава и не ме бендисвит нешо ама се навикнав и сеа ок ми е

Исто. На почетокот ја мразев ова верзија. хаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мsn messenger Empty Re: Мsn messenger

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот