Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Навреди...

+11
s...
Џајко
petar
grgrgr
Mule
Болиглава
корун
Obibos
Bleak
Рокси
мирАл
15 posters

Go down

Навреди... Empty Навреди...

Пишување by мирАл Сре Мар 25, 2009 9:53 pm

Како на пример...
- Толку си глуп шо те газит паркирана кола!
- Толку си дебел шо ремен колку екваторон не ти стигвит!

Ко ќе ми текнет појќе или ак прочитам ил слушна ќе напишам!
Повелете вреѓајте! Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Рокси Сре Мар 25, 2009 11:56 pm

Имаш античка убавина - личиш на тројанскиот коњ
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Bleak Чет Мар 26, 2009 2:50 am

Да беше малце пубаф гроб ќе те викаја Very Happy

Да беше тро послаб слон ќе те викаја Very Happy

Во забите ко клиавијатура си Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Obibos Пон Мар 30, 2009 12:40 am

толку си глуп шо на такмичење за глупи ке освојш второ место
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Bleak Пон Мар 30, 2009 1:12 am

На натпревар за грдотии ќе си втор од шо си грд... Very Happy ^ Obibos ме инспирира... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by корун Пон Мар 30, 2009 12:57 pm

Да знаел татко ти ваква дек ке излезиш на камен ке го турел.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Болиглава Пон Мар 30, 2009 1:44 pm

^ХАХАХААХАХАХА!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Mule Пон Мар 30, 2009 8:03 pm

Толку си грд шо ни во Рипли не би поверувале!
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by grgrgr Вто Апр 28, 2009 11:19 pm

Mule напиша:Толку си грд шо ни во Рипли не би поверувале!
hahah e ova da

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by petar Сре Апр 29, 2009 8:34 pm

si bile dvajca glupaci.koj e poglup?

petar
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 13

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Џајко Сре Апр 29, 2009 11:45 pm

petar напиша:si bile dvajca glupaci.koj e poglup?
е ова е веќе навреда...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by s... Саб Мај 02, 2009 5:08 pm

луѓето што во сексот се смеат имаат убаво дете...твоите дефинитивно небиле обавестени..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 11, 2009 12:35 pm

Сакаш да те прифатам таков ко шо си или да те сакам?
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 10:29 pm

Your mama's so fat that when she fell in love she broke it
Your mama's so fat that when she goes to the cinema she sits next to EVERYONE..........
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by lost girl Вто Ное 03, 2009 3:39 pm

хард кор клетви:
1. да дајт господ син ти токио хотел да слушат
2.да дајт господ со јајцата на брдо со зилети да се санкаш,и на крајот од брдото да те чекат кофа со алкохол
Very Happy
муахахаха малце бзвз се али мене јаки ми се Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by tHeJunKy Вто Ное 03, 2009 8:17 pm

Да дајт госпот на децата твој Влатче да им држит часој физичко.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот