Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија???

4 posters

Go down

Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија??? Empty Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија???

Пишување by bojan_acm Вто Мар 24, 2009 11:36 pm

Според мене Ливерпул имат големи шанси ама сепак Манчестер се поблиску до титула иако се сега после двата порази под притисок. Ќе имат голема борба до крај а и Манчестер имат малку потежок распоред до крај.
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија??? Empty Re: Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија???

Пишување by корун Пон Мар 30, 2009 10:12 pm

Да.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија??? Empty Re: Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија???

Пишување by Page Пет Апр 17, 2009 4:57 pm

Тешко ќе бидит до крај. Требае Манчестер да изгубит од Вила, ама то не се деси, зато сега само чудо мојт да не спасит (за Ливерпул зборвам).
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија??? Empty Re: Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија???

Пишување by kojgode Пет Апр 17, 2009 7:02 pm

Јас вервам во чуда.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија??? Empty Re: Дали Ливерпул ке успејт да ја освојт титулана во Англија???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот