Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love meter

+3
METALBOY
Болиглава
мирАл
7 posters

Go down

Love meter Empty Love meter

Пишување by мирАл Вто Мар 24, 2009 9:19 pm

Потешете се или паки проверете за некој друг!
Можда ќе најте некаква хемија меѓу форумџииве
(а можит и ќе најте Razz)

http://www.prokerala.com/entertainment/love-meter/index.php
дебил No


Последната промена е направена од мирАл на Вто Мар 24, 2009 9:34 pm. Мислењето е променето 1 пати
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by Болиглава Вто Мар 24, 2009 9:28 pm

И пак линкот...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 9:28 pm

шо требит да пишиме овде?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by Lastojca Вто Мар 24, 2009 9:29 pm

ќе да фалит нешчо...линк можеби?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by мирАл Вто Мар 24, 2009 9:35 pm

Не ми замервите бе, болен сум
clown
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 9:40 pm

Абе, заебана машина, од ко ја видов, едно те исто кажвит за сиве имиња Evil or Very Mad (а ја знам од порано(линков))
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by мирАл Вто Мар 24, 2009 9:44 pm

Гото не ме глеате на форумов некое време дур не се заборајт ова хаха Razz Embarassed
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 9:47 pm

мирАл напиша:Гото не ме глеате на форумов некое време дур не се заборајт ова хаха Razz Embarassed
е убо де и ти немој толку за озбилно, најди некој друг линк, имат поинтересни, на пример да бројме поени ти реков, ми рече... Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by zzz Вто Мар 24, 2009 9:47 pm

мене 77% ми покажа и третиот пат сватиф
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by Bleak Сре Мар 25, 2009 12:15 am

Врска немат љубовново метро... нишо над 23 % не ми покажа хех Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by Lastojca Сре Мар 25, 2009 12:26 am

мирАл напиша:Не ми замервите бе, болен сум
clown

ма не замеруваме ...
јас не ни пробвам да го напрам ова ..без везе ми е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 1:56 pm

95% mi pokaza... so vikate da e tocno ova?!?
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by METALBOY Нед Апр 26, 2009 3:47 pm

s... напиша:95% mi pokaza... so vikate da e tocno ova?!?
зависит од тебееее!!! Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 3:49 pm

aha da ti kazam so mi se desi pred tri dena... neznam uste so me naslo, se radi nekoj so go sakam najpojke na svet
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by METALBOY Нед Апр 26, 2009 3:55 pm

алоооо, абе никој од администраториве не е укључен, зато нешо да ти кажам, прво пиши со македонска подршка, после не оди офтопик(надвор од темава, следвет санкции а мојт и малу незгодно да ти паднит(од искуство ова)), а бај д веј имаш правила за работа на форумов во најгорнион дел, на почетокот...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Love meter Empty Re: Love meter

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот