Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кое е најодвратно јадење или пача.

+29
*UnIqUe*
s...
grgrgr
Gallowsraven
Ane
мирАл
nance
ноунејм
Џајко
malina
Jordison
корун
hollow
RoTkViCa
pankerishte
Ivana
METALBOY
Bleak
STIFLER
fairy
Lastojca
zzz
The Breaking Dawn
Болиглава
Mary Jane
REGINA
Punk
Marej
kojgode
33 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Најодвратно јадење

Кое е најодвратно јадење или пача. Vote_lcap42%Кое е најодвратно јадење или пача. Vote_rcap 42% 
[ 8 ]
Кое е најодвратно јадење или пача. Vote_lcap58%Кое е најодвратно јадење или пача. Vote_rcap 58% 
[ 11 ]
 
Општо гласови : 19
Back
 
 

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by kojgode Пон Мар 23, 2009 11:54 pm

Пача.


Последната промена е направена од kojgode на Вто Мар 24, 2009 12:05 am. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 11:56 pm

Пача.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Punk Пон Мар 23, 2009 11:56 pm

пача неам пробано а немат ни да пробам од шо ми е одвратно
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by REGINA Пон Мар 23, 2009 11:58 pm

Пача е број еден во листата на најодврани јадења, и секој вид зеленчук. Манџи исто така. И некој живи недопраени јадења. И месо. ....
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Punk Пон Мар 23, 2009 11:59 pm

Зеленчук и овошје е и најздраво и најубо ако знајш да си го искомбинираш со ракија или со вино ммм
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by kojgode Вто Мар 24, 2009 12:00 am

А со кока-кола ак знајш да искомбинираш убо е?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Mary Jane Вто Мар 24, 2009 12:02 am

Пача, полжави (не сакам ни да ми ги спомнет), грав не сакам зш после стомачни тубуленции иам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Болиглава Вто Мар 24, 2009 12:04 am

Пача и турли-тава.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Punk Вто Мар 24, 2009 12:05 am

kojgode напиша:А со кока-кола ак знајш да искомбинираш убо е?

не
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 12:07 am

имат едно мускул од не знам шо
не јадам месо и ни вакво нешо не планирам да пробам ама најодвратни ми се бла
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by zzz Вто Мар 24, 2009 12:19 am

пача. страф ми е да ја гледам
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Lastojca Вто Мар 24, 2009 12:22 am

не јајте пача??? НЕ ЈАЈТЕ ПАЧА??? зш бе така? од пача пубо шојмало?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Болиглава Вто Мар 24, 2009 12:23 am

Немат стварно пубо нешо.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by zzz Вто Мар 24, 2009 12:26 am

Lastojca напиша:не јајте пача??? НЕ ЈАЈТЕ ПАЧА??? зш бе така? од пача пубо шојмало?

2 пачи ? Rolling Eyes
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by fairy Вто Мар 24, 2009 12:33 am

пача и шкембе чорба...иууууу pale
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by STIFLER Вто Мар 24, 2009 3:55 am

Шо е пача?
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 11:30 am

STIFLER напиша:Шо е пача?

Пача тие еден 'интересен" специјалитет... Very Happy Супа е бе замрзната... и наштракано свински ноџиња нешо ау маснотии ова она... иам пробано еднаш ми се враќаше назад.... и грозно е.... она ти се тетерајт на јазик ко желе.... бљак... Crying or Very sad pale
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 11:45 am

Bleak напиша:
STIFLER напиша:Шо е пача?

Пача тие еден 'интересен" специјалитет... Very Happy Супа е бе замрзната... и наштракано свински ноџиња нешо ау маснотии ова она... иам пробано еднаш ми се враќаше назад.... и грозно е.... она ти се тетерајт на јазик ко желе.... бљак... Crying or Very sad pale
'w шубо му кажа бљак, уф. после ова не ке сакат да слушнит, а камоли да пробат (можда убо ке му беше)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Ivana Вто Мар 24, 2009 12:02 pm

пача во секој случај, супи и секаков вид на чоорби, боранија...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by STIFLER Вто Мар 24, 2009 4:02 pm

хахах заеби=) бтв мразам сланина неможам да гледам поврајкам
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by pankerishte Вто Мар 24, 2009 4:11 pm

Ама пача не е пача без ушињата и некој нокт од прасето Razz
одвратно никогаш нема да пробам пачиште.само да го видам и ми се наткреват.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 24, 2009 4:21 pm

јас јадам пачааааааааааа жими мајкаааа Very Happy Very Happy едвај ја чекам назимаа clown а не сакам сланина...не дека не јадам ама ми се лошит малце од мирисот хаха а и грав не јадам Rolling Eyes
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by hollow Вто Мар 24, 2009 5:58 pm

Само боранија никако друго се мојт
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by корун Вто Мар 24, 2009 6:01 pm

суши и октопод
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Jordison Вто Мар 24, 2009 6:32 pm

Jas samo grav ne jadam
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најодвратно јадење или пача. Empty Re: Кое е најодвратно јадење или пача.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот