Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paint

+3
folder
Lucybell
корун
7 posters

Go down

Paint Empty Paint

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 2:53 am

Овој програм е еден од најпрестижните од типот за уредување на фотографии, гледам дека некои од членовите го владеат и создаваат уникатни дела
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Paint Empty Re: Paint

Пишување by Lucybell Нед Јан 11, 2009 3:00 am

многу е актуелен и кај мене, на пример за сечење на креветон или вратана на слики...немат шанса сликарот да не ги фатит lol!

и кабелот од сијаличките...го заборајв него :D
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Paint Empty Re: Paint

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 6:10 pm

Принт Скрин коке прам морат во Пејнт да пастирам иначе маф ми е работава незнам кде на друго место No
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Paint Empty Re: Paint

Пишување by Marej Сре Јан 21, 2009 6:27 pm

Paint Mhmwg4
Paint W1218
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Paint Empty Re: Paint

Пишување by Alexandra Сре Јан 21, 2009 9:34 pm

Еве со горедадената слика од Мареј мојт да забележиме дека е уникатен и единствен.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Paint Empty Re: Paint

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 12:17 am

бооооо! изум на денешницава....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Paint Empty Re: Paint

Пишување by Bleak Пон Фед 23, 2009 1:48 am

folder напиша:Принт Скрин коке прам морат во Пејнт да пастирам иначе маф ми е работава незнам кде на друго место No

Мојс во ворд, ексел, итн... не само во паинт... иначе со гитарана сличено на форумоф на дисплеј со го имаф до пред едно време во паинт е модифицирана
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Paint Empty Re: Paint

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот