Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домашно милениче

+30
*UnIqUe*
s...
pankerishte
rihanna
Ane
Жбафта
KaTeRiNcE
REGINA
STIFLER
Ivana
sokol
grgrgr
мирАл
malina
METALBOY
Bleak
Odyssey
The Breaking Dawn
kojgode
fairy
Mary Jane
Џајко
Obibos
Punk
корун
Болиглава
Рокси
Marej
Lastojca
Наташа
34 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Ane Вто Апр 21, 2009 12:06 am

Ivana напиша:имаф бела пудлица, и ми умре поточно се отру Карпе ко ја имав земено, и пошо не можевме без куче купивме друго малтешка пудла ама ова мн е лошо и само не касат блах.....
толку лошо шо и дресерите се откажале Very Happy
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by s... Пет Мај 01, 2009 8:54 pm

имав папагал ама мачката ми го изеде Crying or Very sad ..сеа та остана и кучето..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by KaTeRiNcE Пет Мај 01, 2009 8:57 pm

Ane напиша:
Ivana напиша:имаф бела пудлица, и ми умре поточно се отру Карпе ко ја имав земено, и пошо не можевме без куче купивме друго малтешка пудла ама ова мн е лошо и само не касат блах.....
толку лошо шо и дресерите се откажале Very Happy
Само со мене е Лино добар Rolling Eyes I love you осеќат кој му ги љубит газдине I love you flower
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 03, 2009 12:35 pm

Jas si imam zelka so mi ja donesoja za rodenden i veke imase ime so edvaj go zapamtiv: Cicka pop orbit rek fon de ekspre lonec .... i zs mi e mn golemo imevo nagaleno ja vikam Meri a imam i edna mnogu glupa riba Maja so samo se treskat vo akvariumon i tooo :D
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мај 03, 2009 12:38 pm

*UnIqUe* напиша:Jas si imam zelka so mi ja donesoja za rodenden i veke imase ime so edvaj go zapamtiv: Cicka pop orbit rek fon de ekspre lonec .... i zs mi e mn golemo imevo nagaleno ja vikam Meri a imam i edna mnogu glupa riba Maja so samo se treskat vo akvariumon i tooo :D

прекини мери да ја викаш не и стојт. премн мислење за имено за на крај мери да ја викаш Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by RoTkViCa Нед Мај 03, 2009 6:01 pm

јас за роденден добив зајаче, ама пошо беше диво и ептеееен мало ( му требаше мајка) на третиот ден ми умре...ииии то Rolling Eyes
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 2:56 pm

The Breaking Dawn напиша:
*UnIqUe* напиша:Jas si imam zelka so mi ja donesoja za rodenden i veke imase ime so edvaj go zapamtiv: Cicka pop orbit rek fon de ekspre lonec .... i zs mi e mn golemo imevo nagaleno ja vikam Meri a imam i edna mnogu glupa riba Maja so samo se treskat vo akvariumon i tooo :D

прекини мери да ја викаш не и стојт. премн мислење за имено за на крај мери да ја викаш Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tongue

Хххх да бее дур ја викнам и дур та после то се свртит и џабе ми бил обидот да ја поздравам Shocked
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Лејди ин ред Нед Мај 10, 2009 11:29 am

Иам вучјак скоро 8 години го чувам. Често лајт и им сметат уште почесто на комшииве.
За случка, еднаш распара мачка в двор и почна да и ги јајт цревана.
После не се сеќавам шо бидна.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Ane Нед Мај 10, 2009 5:56 pm

KaTeRiNcE напиша:
Ane напиша:
Ivana напиша:имаф бела пудлица, и ми умре поточно се отру Карпе ко ја имав земено, и пошо не можевме без куче купивме друго малтешка пудла ама ова мн е лошо и само не касат блах.....
толку лошо шо и дресерите се откажале Very Happy
Само со мене е Лино добар Rolling Eyes I love you осеќат кој му ги љубит газдине I love you flower
Оффф ова не ти требаше...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by pankerishte Пон Мај 11, 2009 12:53 am

Лејди ин ред напиша:Иам вучјак скоро 8 години го чувам. Често лајт и им сметат уште почесто на комшииве.
За случка, еднаш распара мачка в двор и почна да и ги јајт цревана.
После не се сеќавам шо бидна.
Question confused
Колку Grind-Core Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 6:53 pm

јас ко бев мала имав папагалче, лео се викаше. остаре и умре.

после имав 2 папагали, кики и ники. мама смотанана еднаш му давала јадење на ники, и ошла да наполнит вода од чешмата за да му дајт, а кафезот отворен го остајла. и нормално, го снема папагалот. то беше во лето, а истата година, зимата, мама го остајла другиот папагал надвор на -15 степени... ко го видов, пингвин беше напраен.

после некое време имав кученце, лаки се викаше, мн го сакав, ама кутрото, кола го згази, 3 дена му ги глеав черевата пред куќа на улицава. оттогаш се иам откажано од животинки... ама сакам пак куче да зеам
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by kirce Пет Окт 16, 2009 7:56 pm

јас имам едно створење бубо се викат
па тој со го знајт ... го знајт тој со не нека се запознајт
бубо е гостопримлив (ако не спијат)ама ке го разбудиме и после ппак ке заспијат макар и во одјне зс никоас не трцат
и мн јајт и е најдебел
по дефиниција требит да е мачор и малце личит на то...
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 3 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот