Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Животни

+4
Marej
The Breaking Dawn
Lastojca
корун
8 posters

Go down

Животни Empty Животни

Пишување by корун Пон Мар 23, 2009 11:04 pm

Ваше мислење за животнине
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Животни Empty Re: Животни

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 11:06 pm

јас сакам животињи секакви и немам некое посебно мислење ко ке ми дојт ке напишам а сега очекувам мареј да напишит нешо..повели!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Животни Empty Re: Животни

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 11:06 pm

јас сакам животни ама не се замарам со нив зш тие ич не ме фермет мене
а омилени ми се пингвини и делфини
доста е?Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Животни Empty Re: Животни

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 11:06 pm

Мразам животни неможам да ги поднесам.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Животни Empty Re: Животни

Пишување by Рокси Пон Мар 23, 2009 11:09 pm

Сакам животни ко ќе ги глеам кај шо шетет ваму-таму, не ми сметет... ама миленичиња? ноууу тенкс, мразам да ми се вртет низ куќа
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Животни Empty Re: Животни

Пишување by malina Вто Мар 24, 2009 6:49 pm

обожавам животни
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Животни Empty Re: Животни

Пишување by Angelic Пет Апр 10, 2009 3:10 pm

сакам животни.. а за низ дома .. само кученце Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Животни Empty Re: Животни

Пишување by KaTeRiNcE Вто Апр 21, 2009 12:26 pm

Обожавамм животни,се освен мачки (зш и кучено мое ги мразит) најпоќе кучиња од тие шо можам дома да ги чувам а од оние шо не можам сакам делфинчиња,панди и нешо сл.
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Животни Empty Re: Животни

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот