Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nascar

Go down

Nascar Empty Nascar

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 8:48 pm

Е ова е лесен спорт за пратење. 30 коли возет 500 километри на сат во КРУГ!!! Вртат лево, ево ги пак вртат лево, се прашувам шо ке се деси наредно, а сега реклами, вратетесе за 10 мин, нема ништо да промашите. Very Happy Very Happy Very Happy Малку да се насмеевме. Кое е вашето мислење?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот