Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фармерки или пантоли

+10
Lastojca
Marej
Bleak
The Breaking Dawn
Рокси
kojgode
folder
Џајко
RoTkViCa
METALBOY
14 posters

Go down

Фармерки или пантоли Empty Фармерки или пантоли

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 6:53 pm

Назима пантоли, а налето обавезно фармерки
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 22, 2009 6:58 pm

јас поќе сум по фармеркиве Smile
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Џајко Нед Мар 22, 2009 7:31 pm

пантоли
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by folder Нед Мар 22, 2009 7:43 pm

RoTkViCa напиша:јас поќе сум по фармеркиве Smile
ПОЈЌЕ!!!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by kojgode Нед Мар 22, 2009 7:43 pm

Све носам јас, ама појќе љубам фармерки.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Рокси Нед Мар 22, 2009 7:44 pm

Фармерки
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 22, 2009 8:18 pm

folder напиша:
RoTkViCa напиша:јас поќе сум по фармеркиве Smile
ПОЈЌЕ!!!!
е убо деееееееееееееее Very Happy ја разбра битно поентата ??? Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 22, 2009 8:32 pm

пантолиRazz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 8:46 pm

Све носам фармерки најмногу носам... а најмногу љубам панкерски пантоли/траперки а неам мада фака сеа летово ќе се грабнам да си сошијам... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Marej Нед Мар 22, 2009 9:29 pm

Pankeri ne noset traperki.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Lastojca Нед Мар 22, 2009 10:31 pm

пантоли сакам појке
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Marej Нед Мар 22, 2009 10:33 pm

Црни фармерки најногу сакам дома иам миљон пара.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 10:42 pm

Marej напиша:Pankeri ne noset traperki.

не носет де сакаф да напишам јас пантолони али трпаерки сум напишал збунка ... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Lastojca Нед Мар 22, 2009 11:11 pm

Marej напиша:Црни фармерки најногу сакам дома иам миљон пара.

а дома ги чуваш?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Marej Нед Мар 22, 2009 11:13 pm

Не, имам имано миљон пара а моментално еден. Ама утре ќе купам уш еден! И дај избричи си ја некоаш нунхара.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by fairy Нед Мар 22, 2009 11:44 pm

јас сум за фармерчиња :D ама сакам и пантолчиња, некои интересни такви Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Mary Jane Пон Мар 23, 2009 12:29 am

Фармерки ко за покежуал деној, а пантолончиња поелегантни за посериозно издание.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by malina Пон Мар 23, 2009 12:44 am

Во последно време појќе носам фармерки,ама и покрај то појќе сакам пантолони пошто се осеќам покомотно во нив
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Болиглава Пон Мар 23, 2009 12:48 am

Фармерки порано неможев да смислам. Добро и не ме собираше во нив пошо бев прасе дебело, ама сега носам само фармерки. На лето шорцој носам исто така ак ве интересираше.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 1:06 am

Болиглава напиша:Фармерки порано неможев да смислам. Добро и не ме собираше во нив пошо бев прасе дебело, ама сега носам само фармерки. На лето шорцој носам исто така ак ве интересираше.

и јааааас хаха
зато носев од оние ко ѕвонче шо беа tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Фармерки или пантоли Empty Re: Фармерки или пантоли

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот