Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crysis

2 posters

Go down

Crysis Empty Crysis

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 5:50 pm

Се за Crysis и за Crysis warhead.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Crysis Empty Re: Crysis

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 5:55 pm

Според мене многу јаки игри, двете ги имам свртено, првата ми беше поинтересна и потешка, а единствена негатива е то шо глуп беше крајот.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Crysis Empty Re: Crysis

Пишување by kojgode Нед Мар 22, 2009 7:35 pm

Икад захтевнија игра е. Иначе мене не ме фасцинират досадна ми е многу.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Crysis Empty Re: Crysis

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот