Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Веслање

+9
The Breaking Dawn
корун
Punk
ноунејм
Наташа
Болиглава
nance
Џајко
METALBOY
13 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Веслање - Page 2 Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Саб Aвг 08, 2009 5:36 pm

утре 9 август недела кај староно пристаниште (палас) околу 9 сатот ке се одржи меѓународна илинденска регата во веслање па кој сака нека дојди
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање - Page 2 Empty Re: Веслање

Пишување by TONI Саб Aвг 08, 2009 8:17 pm

е баш сакав да ти дојдам да те видам ама утре имам тонска па за капиве фрлање и цел ден ми е шо да ти кажам....ама сепак ќе гледам бар малку да наминам.
и со среќа Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Веслање - Page 2 Empty Re: Веслање

Пишување by Четкар Пон Aвг 10, 2009 1:27 am

ногу љубам да веслам
да цицам весла љубам јас...


абе јас цицам весла
ама не пијам нафта!
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Веслање - Page 2 Empty Re: Веслање

Пишување by Џајко Пон Aвг 10, 2009 3:56 am

Шо напрај бе Металбој? зеде некое место?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Веслање - Page 2 Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Пон Aвг 10, 2009 9:54 am

да, 2 први
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање - Page 2 Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Пет Aвг 14, 2009 9:14 am

утре 15 август државно првенство во веслање дебар. ако некој се нафатит да дојдит нема да згрешит, ви обеќавам дека ке приредам спектакал Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање - Page 2 Empty Re: Веслање

Пишување by tHeJunKy Чет Сеп 17, 2009 10:06 am

Веслаф скиф ама сеа само отпозади веслам.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Веслање - Page 2 Empty Re: Веслање

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот