Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Веслање

+9
The Breaking Dawn
корун
Punk
ноунејм
Наташа
Болиглава
nance
Џајко
METALBOY
13 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Веслање Empty Веслање

Пишување by METALBOY Саб Мар 21, 2009 5:23 pm

Академски спорт, популарен во многу земји, кај нас пред пропаѓање. Колку сте запознати, дали би се зачлениле и се за него.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by Џајко Саб Мар 21, 2009 5:26 pm

Па јас сум активен член и можам да ти кажам дека не е пред пропаѓање туку баш напротив сега е во подем. Тренирет многу деца шо тенирале од порано, шо имет државни и меѓународни награди. Тренирет многу нови мали дечиња од 4то нагори шо се многу перспективни. Исто така имаме 2 тренинзи неделно и 3 пати неделно сме во теретана, имаме супер спонзор и супер тренери. Плус сега ќе се градит нова зграда на местото на старата. Веслањето во охрид не е ни блиску до пропаст.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by nance Саб Мар 21, 2009 7:17 pm

Планирам да одам летово да видам како е да се веслат со најбесниот член на форумов.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by Болиглава Саб Мар 21, 2009 7:25 pm

Дали шампионот на Македонија kirce уште весла? Ако не, стварно веслањето во Охрид пропаѓа иако тронка надеж гледам во Џајко.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by Наташа Нед Мар 22, 2009 7:02 pm

Ам Пирузе го заборај? Колку не израдва море ова година, а и преходната, бил осми од осум. Пирузе за прецедател!
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 7:06 pm

Наташа напиша:Ам Пирузе го заборај? Колку не израдва море ова година, а и преходната, бил осми од осум. Пирузе за прецедател!
ти да не ми го чешпкаш пирузе оту тој ни е нај јак, тој ни е нашата маскота, ко заштитен знак lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 7:24 pm

А зш никој не го имат спомнато Сионон, ѕвезда е, барем така го викет. Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by ноунејм Нед Мар 29, 2009 6:54 pm

METALBOY напиша:А зш никој не го имат спомнато Сионон, ѕвезда е, барем така го викет. Very Happy

муабетов беше,звезда сум?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 8:05 pm

А зш не сум??? Слабо гледаш телевизија и читаш весници.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by Punk Нед Мар 29, 2009 8:40 pm

Шо сеа демек те имат на телевизија и во весници? омг
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 8:44 pm

Punk напиша:Шо сеа демек те имат на телевизија и во весници? омг
да! избегавме од темава?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by корун Нед Мар 29, 2009 9:04 pm

Не бе, освен на телевизија ак те немало ради нешо трето.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 9:07 pm

корун напиша:Не бе, освен на телевизија ак те немало ради нешо трето.
не те разбрах Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 29, 2009 9:07 pm

METALBOY напиша:А зш не сум??? Слабо гледаш телевизија и читаш весници.

пуважо

јас пирузе си го признавам cheers
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 9:09 pm

откако ке се зачленит пирузи и тој вервам дека ке се пофалит, зш и тој е популарен колку мене
(имат малу проблеми со зачленувањето)бај да веј немав намера да се фалам, туку така ми дојде Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 29, 2009 9:12 pm

METALBOY напиша:откако ке се зачленит пирузи и тој вервам дека ке се пофалит, зш и тој е популарен колку мене
(имат малу проблеми со зачленувањето)бај да веј немав намера да се фалам, туку така ми дојде Very Happy

јас сум за пирузе зш е скромен не зш бил по весници или телевизии Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 9:14 pm

е биден е по весници и по телевизии (едно време бевме дрим тим)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 29, 2009 9:15 pm

посекако тој нишо не кажвит дур не го прашаш.
ај забегавме од темава.Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 9:22 pm

ЈЕС!!!
ај да се вратиме Very Happy
П.С. Ај да отвориме тема која ке се вика "Се за Питрузе" Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 29, 2009 9:30 pm

се заебаваш или озбилно?
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by zzz Нед Мар 29, 2009 9:48 pm

јас веслаф прет 3 4 години и беф прва на државно и имам неколку медали и дипломи от регати ама се откажаф мн беше напорно и се префрлиф на цигари и алкохол
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Пон Мар 30, 2009 9:32 am

The Breaking Dawn напиша:се заебаваш или озбилно?
pojma nemam taka mi dojde, ak sakas otvori ama koj ke komentirat? Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Нед Апр 12, 2009 11:57 am

доста беше офтопици, ајде сега озбилно.

Koj e појак од Сионон? lol!


или шо било за веслање...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by корун Пон Апр 13, 2009 3:20 pm

kirce ваљда? scratch
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by METALBOY Пет Aвг 07, 2009 10:16 am

корун напиша:kirce ваљда? scratch
не идат кирче
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Веслање Empty Re: Веслање

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот