Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24

+5
корун
Bleak
The Breaking Dawn
Mary Jane
METALBOY
9 posters

Go down

24 Empty 24

Пишување by METALBOY Саб Мар 21, 2009 12:49 pm

Оваа е единствената серија шо сум ја прател и закон е (барем за мене) ако некој ја пратит и имат некакво мисљење (било какво) можит да искоментират.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by Mary Jane Нед Мар 22, 2009 12:57 am

Отпрвин не ја сакав, ама после ме заинтересира дејството (и Тони Алмеида и Џек Бауер секако).
24 Carlosbernard38.jpg.w560h840
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 22, 2009 4:12 am

јас ова ич не го пратам
само ко ке чекам цси ама мислам дек претераа со акцијанаRazz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:35 am

Ми беше ногу глупа на почеток ама ми се озакони наеднаш и скоро секогаш ја гледам... мојт да се десит да утнам некоја епизода... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by корун Нед Мар 22, 2009 1:00 pm

Ко ке ја фатам ја глеам, и ми е доста поинтересна од ЦСИ ради помало присуство на научно фантастични елементи.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 1:38 pm

Можда грешка е шо многу настани се одвивет за кратко време. Ама зато акција на секој чекор-то ми се бендисвит.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 2:58 pm

Имам докторирано за 24.
Тони Алмеида рулззз.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by Punk Нед Мар 22, 2009 3:04 pm

корун напиша:Ко ке ја фатам ја глеам, и ми е доста поинтересна од ЦСИ ради помало присуство на научно фантастични елементи.
мене баш ме нервират 24 зш онај сто мафијаши убиват за 5 минути а него никој ништо не му мојт
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by Болиглава Нед Мар 22, 2009 5:05 pm

Џими напиша:Имам докторирано за 24.
Тони Алмеида рулззз.
Јас до втор семестар сум.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by kojgode Нед Мар 22, 2009 7:41 pm

Јас на првиот колоквиум паднаф и се отпишав. Многу малку ми беа 24 сати за да научам. њааа
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 11:38 am

ради изборите неделата немаше (која глупост!!!)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by METALBOY Пет Мар 27, 2009 11:17 am

Шо велите ке ја застанет нуклеаркана или не?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by Џими Пет Мар 27, 2009 10:35 pm

METALBOY напиша:Шо велите ке ја застанет нуклеаркана или не?
Јас ги имам гледано пред две години овие шо се сеа на а1. Сакаш да ти кажам?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by METALBOY Пет Мар 27, 2009 10:45 pm

Џими напиша:
METALBOY напиша:Шо велите ке ја застанет нуклеаркана или не?
Јас ги имам гледано пред две години овие шо се сеа на а1. Сакаш да ти кажам?
НЕ НЕ НЕ! чекај ке ми пропаднит прашањево Very Happy , абе и онака никој не отварат, не сакам да гледам филм Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by Џими Саб Мар 28, 2009 2:11 pm

METALBOY напиша:
Џими напиша:
METALBOY напиша:Шо велите ке ја застанет нуклеаркана или не?
Јас ги имам гледано пред две години овие шо се сеа на а1. Сакаш да ти кажам?
НЕ НЕ НЕ! чекај ке ми пропаднит прашањево Very Happy , абе и онака никој не отварат, не сакам да гледам филм Smile
Kako sakas, jas momentalno 7ma sezona ja gledam, taa se emituva vo Amerika... i taka...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 2:02 pm

METALBOY напиша:Шо велите ке ја застанет нуклеаркана или не?
денес ке дознајме
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

24 Empty Re: 24

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот